Gulinur va Janob Rasuldan yangi xit: "Mers" qo'shig'i taqdim etildi
Ko'plab duet qo'shiqlari bilan tinglovchilar mehrini qozongan xonandalar Gulinur va Janob Rasul yangi taronasini taqdim etmoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
"Mers" deb nomlangan ushbu qo'shiq yana bir kayfiyatbaxsh xit sifatida muxlislarga taqdim etilmoqda. Ijodkorlar o'zlarining ijtimoiy tarmoqlarida yangi qo'shiq haqida ma'lumot berib, tarona yaqin kunlarda klip bilan birga namoyish etilishini ham bildirishgan.
Xonandalar klipdan lavhalarni ham sahifalarida joylab bormoqda. Mazkur duet avval ham bir nechta qo'shiqlari bilan tinglovchilar orasida katta qiziqish uyg'otgan.
Shu bois yangi tarona ham muxlislar tomonidan iliq kutib olinmoqda. Ayni paytda muxlislar "Mers" qo'shig'iga ishlangan videoklipni intiqlik bilan kutmoqda.
Klip tez orada taqdim etilishi rejalashtirilgan. Bu ijodiy hamkorlik avvalgi muvaffaqiyatli loyihalarni davom ettirishi kutilmoqda.
Xonandalar o'z uslublarida muntazam ravishda yangiliklar yaratishga intilishmoqda. Yangi qo'shiq va klip ularning ijodiy faoliyatida yana bir muhim qadam bo'lib, ular uchun yangi imkoniyatlar eshigini ochishi mumkin.

Гулинур и господин Расул представили новый хит: песня "Мерс"
Исполнители Гулинур и Джаноб Расул, завоевавшие любовь слушателей множеством дуэтных песен, представляют свою новую композицию. Об этом сообщает Zamin.uz.
Песня под названием "Мерс" вновь представляется поклонникам как жизнерадостный хит. Творцы сообщили в своих социальных сетях о новой песне и также сообщили, что в ближайшие дни она будет представлена вместе с клипом.
Исполнители также публикуют кадры из клипа на своих страницах. Этот дуэт ранее вызвал большой интерес среди слушателей несколькими своими песнями.
Поэтому новая композиция также тепло принимается поклонниками. В настоящее время фанаты с нетерпением ждут видеоклип на песню "Мерс".
Планируется, что клип будет представлен в ближайшее время. Ожидается, что это творческое сотрудничество продолжит предыдущие успешные проекты.
Исполнители стремятся регулярно создавать новинки в своем стиле. Новая песня и клип станут ещё одним важным шагом в их творческой деятельности и могут открыть для них новые возможности.