Shahzoda Muhammedova tugilgan kunini kutilmagan syurprizlar bilan nishonladi
Taniqli dizayner va aktrisa Shahzoda Muhammedova 15 aprel kuni 35 yoshga to‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Odatda o‘z tug‘ilgan kunini shovqin-suronsiz va alohida nishonlashni afzal ko‘radigan ijodkor bu safar yaqin do‘stlari tomonidan tayyorlangan kutilmagan sovg‘alar hamda samimiy tabriklarning markazida bo‘ldi. Ma’lum bo‘lishicha, Muhammedova ishtirok etgan oddiy uchrashuv paytida uning yaqinlari maxsus syurpriz tayyorlashgan.
Tadbir davomida kutilmaganda gullar va sovg‘alar olib kirilib, aktrisaga bayram munosabati bilan ezgu tilaklar bildirilgan. Bunday e’tibor ijodkor uchun katta kutilmaganlik bo‘ldi.
Aktrisa ijtimoiy tarmoqlarga joylangan videoda o‘z his-tuyg‘ularini yashira olmadi. U ushbu tadbir oldindan rejalashtirilmagani va yaqinlarining e’tibori uni juda quvontirgani haqida gapirdi.
Shahzodaning ta’kidlashicha, eng katta sovg‘a bu yaqinlarning samimiy muhabbati va g‘amxo‘rligidir. Ushbu voqea muxlislar orasida ham katta qiziqish uyg‘otdi.
Ko‘plab obunachilar aktrisaga ijtimoiy tarmoqlar orqali tabriklarini yo‘llab, unga sog‘lik va ijodiy muvaffaqiyatlar tilashdi. Shahzoda Muhammedova o‘z faoliyati davomida ham san’at, ham dizayn sohasida o‘ziga xos uslubini yaratgan holda keng omma e’tiboriga cho‘g‘langan shaxslardan biri hisoblanadi.

Шахзода Мухаммедова отметила день рождения с неожиданными сюрпризами
Известный дизайнер и актриса Шахзода Мухаммедова 15 апреля отметила свой 35-летний юбилей. Об этом сообщает Zamin.uz.
Творческая личность, которая обычно предпочитает праздновать день рождения тихо и уединенно, на этот раз оказалась в центре внимания благодаря неожиданным подаркам и искренним поздравлениям от близких друзей. Как стало известно, близкие подготовили специальный сюрприз во время обычной встречи, в которой принимала участие Мухаммедова.
В ходе мероприятия неожиданно были внесены цветы и подарки, а актрисе были выражены добрые пожелания по случаю праздника. Такое внимание стало для творческого деятеля большим сюрпризом.
Актриса не смогла скрыть своих чувств в видео, опубликованном в социальных сетях. Она рассказала, что мероприятие не было запланировано заранее и что внимание близких ее очень обрадовало.
По словам Шахзоды, самым большим подарком является искренняя любовь и забота близких. Это событие вызвало большой интерес и среди поклонников.
Многие подписчики направили актрисе свои поздравления через социальные сети, пожелав ей здоровья и творческих успехов. Шахзода Мухаммедова считается одной из тех личностей, которая за свою деятельность привлекла широкое общественное внимание, создав уникальный стиль как в области искусства, так и в сфере дизайна.