Rayhon Ulasenova o'g'li va keliniga ramziy sovg'a taqdim etdi
O'zbekistonlik taniqli aktrisa Rayhon Ulasenova o'g'li Azizbek va kelini Azizaxonga bergan maxsus sovg'alari bilan ijtimoiy tarmoqlarda katta e'tibor qozondi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Sanatkar o'z sahifasida yangi oila qurayotgan farzandlari va keliniga baxt hamda omad tilab, did bilan tanlangan gullar guldastasini taqdim etganini ma'lum qildi. Ushbu guldastaning o'ziga xosligi shundaki, sarpolarga maxsus marjonlar va chig'anoq shaklidagi bezaklar qo'shilgan.
Aktrisaning ta'kidlashicha, bunday ramziy bezaklar kelinning yangi hayoti fayzli, omadli va farovon bo'lishini tilash maqsadida tanlangan. Oilaviy an'analarga sodiqlik bilan amal qilingan ushbu sovg'a tomoshabinlar va muxlislar orasida iliq kutib olindi.
Yoshlarning nikoh to'yi joriy yilning 7 avgust kuniga belgilangan. Ushbu quvonchli voqea munosabati bilan Rayhon Ulasenova o'z hissiyotlarini samimiyat bilan bayon etdi.
Ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilari aktrisaning keliniga bo'lgan e'tiborini va mehribonligini yuqori baholab, izohlarda o'z tilaklarini qoldirishmoqda. Ko'pchilik ushbu holatni oilaviy mehr va o'zaro hurmatning yorqin namunasi sifatida baholadi.
Muxlislar yangi qurilayotgan oilaga mustahkam baxt, sog'lik va tinchlik tilashmoqda. Bunday samimiy munosabatlar jamiyatda oilaviy qadriyatlarning muhimligini yana bir bor eslatadi.

Райхона вручила символический подарок сыну и невестке
Известная узбекистанская актриса Райхон Уласенова привлекла большое внимание в социальных сетях своими особенными подарками сыну Азизбеку и невестке Азизахон. Об этом сообщает Zamin.uz.
Артистка на своей странице пожелала счастья и удачи своим детям, создающим новую семью, и сообщила о вручении изысканно подобранного букета цветов. Особенность этого букета заключается в том, что к стеблям добавлены специальные бусины и украшения в форме ракушек.
По словам актрисы, такие символические украшения были выбраны с целью пожелать невестке, чтобы её новая жизнь была благодатной, удачной и благополучной. Этот подарок, сделанный с верностью семейным традициям, был тепло принят зрителями и поклонниками.
Свадьба молодых назначена на 7 августа текущего года. В связи с этим радостным событием Райхон Уласенова искренне выразила свои чувства.
Пользователи социальных сетей высоко оценили внимание и доброту актрисы к невестке, оставляя свои пожелания в комментариях. Многие расценили эту ситуацию как яркий пример семейной любви и взаимного уважения.
Поклонники желают новой семье крепкого счастья, здоровья и мира. Такие искренние отношения еще раз напоминают о важности семейных ценностей в обществе.