Jasur Umirov o'g'lining tug'ilgan kunini oila davrasida nishonladi
Mashhur xonanda Jasur Umirov oila davrasida quvonchli tadbir o'tkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
San'atkor o'zining farzandi Halidning tug'ilgan kuni munosabati bilan yaqinlari bilan birga bayram qildi. Ushbu samimiy va iliq lahzalar video ko'rinishida xonandaning ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasiga joylashtirildi.
Nashr etilgan videoda oilaviy muhit, bayramona kayfiyat va yaqinlarning samimiy tabriklari aks etgan. Jasur Umirov ushbu lavhalar ostiga o'g'lini tabriklab, unga nisbatan mehrini ifodalovchi qisqa izoh qoldirdi.
Xonanda farzandining tug'ilgan kuni bilan tabriklab, unga baxt va omad tiladi. Ushbu video muxlislar tomonidan juda iliq kutib olindi.
Ko'plab foydalanuvchilar izohlarda kichkina Halidga sog'lik, uzoq umr va yorqin kelajak tilashdi. Shuningdek, xonanda va uning oilasiga baxt va totuvlik tilovlari yo'llashganlari kuzatildi.
Jasur Umirovning shaxsiy hayoti va oilaviy qadriyatlariga bo'lgan e'tibori muxlislar orasida doimo katta qiziqish uyg'otadi. Oila a'zolari bilan o'tkazilgan ushbu bayramona kechki tadbir ijtimoiy tarmoqlarda keng tarqaldi va ko'plab insonlarning e'tiborini tortdi.

Жасур Умиров отметил день рождения в семейном кругу
Известный певец Жасур Умиров провел радостное мероприятие в семейном кругу. Об этом сообщило Zamin.uz.
Артист отпраздновал день рождения своего сына Халида вместе с близкими. Эти искренние и теплые моменты были опубликованы в видеоформате на странице певца в социальных сетях.
В опубликованном видео отражены семейная атмосфера, праздничное настроение и искренние поздравления родных. Жасур Умиров оставил под этими кадрами краткий комментарий, поздравив сына и выразив свою любовь к нему.
Певец поздравил ребенка с днем рождения, пожелав ему счастья и удачи. Это видео было очень тепло встречено поклонниками.
Многие пользователи в комментариях пожелали маленькому Халиду здоровья, долгой жизни и светлого будущего. Также было отмечено, что они направили пожелания счастья и согласия певцу и его семье.
Личная жизнь Жасура Умирова и его внимание к семейным ценностям всегда вызывают большой интерес среди поклонников. Этот праздничный вечер, проведенный с членами семьи, широко распространился в социальных сетях и привлек внимание многих людей.