Shahzoda o'g'li Salih tantanali ravishda oila qurdi
Xonanda Shahzoda o'g'li Salih o'zining nikoh to'yi marosimini tantanali ravishda o'tkazdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
San'atkor ushbu quvonchli voqea suratlarini va videolavhalarini ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalarida muxlislari e'tiboriga taqdim etdi. Joylangan materiallarda to'yning eng yorqin lahzalari aks etgan bo'lib, ular qisqa vaqt ichida keng jamoatchilik orasida katta qiziqish uyg'otdi.
Ushbu xushxabarni ko'plab hamkasblari va mashhur san'atkorlar ham e'tibordan qoldirmadi. Xususan, taniqli artist Aziza Nizomova o'z izohida vaqtning juda tez o'tayotganini ta'kidladi.
U Salihning tezda ulg'ayib, mustaqil hayot boshlayotgani va oila qurayotganidan hayratda ekanligini yozdi. Shuningdek, san'atkor o'tmishdagi xotiralarni eslab, Shahzodaning go'zalligi yillar o'tsa-da o'zgarmaganini alohida qayd etdi.
To'yga oid tasvirlar muxlislar tomonidan juda iliq kutib olindi. Ko'plab obunachilar va san'atkorlar yosh oilaga baxt va omad tilab, ezgu niyatlarini bildirishdi.
Ijtimoiy tarmoqlardagi izohlar bo'limi tabriklar bilan to'lib ketgan bo'lib, barcha xonandaning yangi hayoti muzaffar va quvonchli bo'lishini tilashdi. Ushbu tadbir nafaqat oilaviy bayram, balki san'at olami vakillarining ham birlashishiga sabab bo'ldi.
Yoshlar orasida ommabop bo'lgan Salihning bu qadami muxlislari uchun kutilmagan va yoqimli xabar bo'lib xizmat qildi.

Салих, сын принца, торжественно создал семью
Певец Салих, сын Шахзоды, торжественно отметил свою свадебную церемонию. Об этом сообщило издание Zamin.uz.
Артист представил вниманию своих поклонников фотографии и видеозаписи этого радостного события на страницах в социальных сетях. В опубликованных материалах отражены самые яркие моменты свадьбы, которые за короткое время вызвали большой интерес у широкой общественности.
Эту благую весть не оставили без внимания многие коллеги и известные артисты. В частности, известная актриса Азиза Низомова в своем комментарии отметила, как быстро летит время.
Она написала, что удивлена тем, как быстро Салих вырос, начинает самостоятельную жизнь и создает семью. Также артистка, вспоминая прошлые моменты, особо отметила, что красота Шахзоды не изменилась с годами.
Изображения со свадьбы были очень тепло приняты поклонниками. Многие подписчики и артисты пожелали молодой семье счастья и удачи, выразив свои добрые намерения.
Раздел комментариев в социальных сетях заполнился поздравлениями, где все пожелали певцу, чтобы его новая жизнь была успешной и радостной. Это мероприятие стало не только семейным праздником, но и поводом для объединения представителей мира искусства.
Этот шаг Салиха, популярного среди молодежи, стал неожиданной и приятной новостью для его поклонников.