Aktrisa va dizayner Shahzoda Muhammadova ijtimoiy tarmoqlardagi sahifasida qizi Milananing olti yoshga toʻlgani munosabati bilan taʼsirli video lavha eʼlon qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ushbu post orqali sanʼatkor farzandi uchun qalbidan chiqqan samimiy tilaklarini bayon etdi. Shahzoda Muhammadova oʻz xotiralarini boʻlishishda ona boʻlish tuygʻusining naqadar betakrorligiga toʻxtaldi.
U bir paytlar onalik baxti unga goʻyo erishib boʻlmas orzu kabi tuyulganini taʼkidladi. Aktrisa oʻtmishda faqatgina bilim olish, ish va kasbiy yuksalish bilan band boʻlgan davrlarda haqiqiy baxtning asl mohiyatini toʻliq anglamaganini, ammo farzand dunyoga kelganidan soʻng hayotining mazmuni butunlay oʻzgarganini yozdi.
Onalik tuygʻulari haqida gapirgan sanʼatkor qizi bilan barcha quvonch va qaygʻularni baham koʻrishini, bolaning har bir holati uning ruhiyatiga bevosita taʼsir qilishini izohladi. Shahzoda onalikni katta masʼuliyat deb bilishini va ushbu vazifani munosib bajarishga harakat qilayotganini qayd etdi.
Shuningdek, u oʻz tugʻilgan kuniga nisbatan befarq boʻlishi mumkinligini, ammo farzandlarining bayramlarini alohida eʼtibor bilan nishonlashini taʼkidladi. Zero, bolalarning dunyoga kelgan kuni ona uchun qayta tugʻilish kabi muqaddas lahza ekanligini bildirdi.
Aktrisa qizi Milanaga uzoq umr, baxt va omad tilab, uning kelajakda goʻzal, qobiliyatli va hamma havas qiladigan inson boʻlib yetishishini niyat qildi. Shuningdek, qiziga kelgusida baxtli oila qurish va sevgan insoni bilan qoʻsha qarib, serfarzand boʻlish nasib etishini tiladi.
Ushbu samimiy murojaat keng jamoatchilik tomonidan ijobiy kutib olindi. Izohlar boʻlimida koʻplab muxlislar va yaqinlar Milanani tugʻilgan kuni bilan tabriklab, unga sogʻlik va baxt tilovushlarini yoʻllashdi.

Шахзода Мухамедова опубликовала трогательное видео по случаю дня рождения дочери
Актриса и дизайнер Шахзода Мухаммадова на своей странице в социальных сетях опубликовала трогательный видеоролик в честь шестилетия своей дочери Миланы. Об этом сообщает Zamin.uz.
В этом посте артистка выразила искренние пожелания, идущие от самого сердца, для своего ребенка. Делясь своими воспоминаниями, Шахзода Мухаммадова остановилась на том, насколько уникально чувство материнства.
Она отметила, что когда-то счастье стать матерью казалось ей почти недостижимой мечтой. Актриса написала, что в периоды, когда она была занята только учебой, работой и профессиональным ростом, не до конца осознавала истинную суть настоящего счастья, но после появления ребенка смысл ее жизни полностью изменился.
Говоря о материнских чувствах, артистка пояснила, что разделяет с дочерью все радости и печали, и каждое состояние ребенка напрямую влияет на ее душевное состояние. Шахзода отметила, что считает материнство большой ответственностью и старается достойно выполнять эту задачу.
Также она подчеркнула, что может быть равнодушна к своему дню рождения, но праздники своих детей отмечает с особым вниманием. Ведь день появления детей на свет для матери является священным моментом, подобным перерождению.
Актриса пожелала дочери Милане долгой жизни, счастья и удачи, выразив надежду, что в будущем она станет красивым, талантливым человеком, которым будут восхищаться все. Также она пожелала дочери в будущем создать счастливую семью, состариться вместе с любимым человеком и быть многодетной.
Это искреннее обращение было положительно встречено широкой общественностью. В разделе комментариев многие поклонники и близкие поздравили Милану с днем рождения, пожелав ей здоровья и счастья.