Umar Shamsiyev shaxsiy hayoti va yangi taronasi haqida gapirdi
Taniqli xonanda Umar Shamsiyev ommaviy axborot vositalariga bergan intervyularidan birida o'zining shaxsiy hayoti va ijodiy faoliyatiga doir qiziqarli ma'lumotlarni ochiqladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Suhbat davomida san'atkor nafaqat san'at olamidagi yangiliklar, balki oilaviy qadriyatlar va turmush o'rtog'i bilan bo'lgan munosabatlari haqida ham samimiy fikr bildirdi. Xonandaning ta'kidlashicha, uning repertuaridan o'rin olgan Biz birga bo'lamiz nomli taronasi nafaqat keng omma va muxlislar uchun, balki bir-birini chin dildan sevib, baxtli hayot kechirishni istagan barcha juftliklar uchun maxsus tayyorlangan.
Ushbu qo'shiq insonlar o'rtasidagi mehr-oqibat va sadoqatni tarannum etishi bilan ahamiyatlidir. Muloqot chog'ida jurnalistlar xonandaga nima sababdan bunday iliq so'zlarni va muhabbat izhorlarini turmush o'rtog'iga bevosita aytmasligi haqida savol bilan yuzlanishdi.
Umar Shamsiyev ushbu fikrga o'z munosabatini bildirib, mazkur tarona avvalo uning rafiqasiga bag'ishlanganini qayd etdi. San'atkorning so'zlariga ko'ra, u ayoliga bo'lgan samimiy muhabbatini va hurmatini har kuni turli usullar bilan izhor qilib turadi.
Suhbat yakunida jurnalistlar xonandadan bugun ham turmush o'rtog'ingizga sevgi izhor qildingizmi deb so'rashganida, u vaziyatga hazil bilan yondashdi. Umar Shamsiyev tabassum bilan hali ulgurmaganini, biroq uyga borgach, albatta, ushbu ezgu niyatini amalga oshirishini aytib o'tdi.
Bunday samimiy javoblar san'atkorning nafaqat ijodda, balki oilaviy hayotda ham o'ziga xos madaniyatga ega ekanligini ko'rsatadi.

Умар Шамсиев рассказал о личной жизни и новой песне
Известный певец Умар Шамсиев в одном из своих интервью средствам массовой информации раскрыл интересные подробности о своей личной жизни и творческой деятельности. Об этом сообщает Zamin.uz.
В ходе беседы артист искренне поделился не только новостями из мира искусства, но и рассказал о семейных ценностях и отношениях с супругой. По словам певца, его песня под названием «Biz birga bo'lamiz» (Мы будем вместе) была подготовлена специально не только для широкой публики и поклонников, но и для всех пар, которые искренне любят друг друга и стремятся к счастливой жизни.
Эта композиция значима тем, что воспевает доброту и верность между людьми. Во время общения журналисты поинтересовались у певца, почему он не говорит такие теплые слова и признания в любви своей супруге напрямую.
Умар Шамсиев, выражая свое отношение к этому вопросу, отметил, что данная песня в первую очередь посвящена его жене. По словам артиста, он ежедневно и разными способами выражает свою искреннюю любовь и уважение к супруге.
В завершение беседы, когда журналисты спросили певца, признавался ли он сегодня в любви своей жене, он подошел к ситуации с юмором. Умар Шамсиев с улыбкой ответил, что еще не успел, но обязательно сделает это, когда вернется домой.
Такие искренние ответы демонстрируют, что артист обладает высокой культурой не только в творчестве, но и в семейной жизни.