Xonanda va aktrisa Azoda yigirma olti yoshini nishonladi
O'zbekiston shou-biznesi vakillari orasida o'zining ko'p qirrali iste'dodi bilan tanilgan ijodkor Azoda o'zining navbatdagi tavallud ayyomini keng nishonladi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Aktrisa, xonanda va bloger sifatida faoliyat yuritib kelayotgan san'atkor yigirma olti yoshga to'lganini o'zining ijtimoiy tarmoqlardagi sahifalari orqali muxlislariga ma'lum qildi. Bayramona kayfiyat aks etgan turli videolavhalar va suratlar ijtimoiy tarmoq foydalanuvchilari e'tiborini tortdi.
Azoda o'zining shaxsiy sahifasiga joylagan suratlaridan biriga yangi yoshini qarshi olgani haqida samimiy so'zlarni yozib qoldirdi. Tug'ilgan kun tantanalari uning eng yaqin insonlari, oila a'zolari va qadrdon dugonalari davrasida ko'tarinki ruhda o'tdi.
Kecha davomida yangragan sho'x kuy-qo'shiqlar va samimiy suhbatlar tadbirga o'zgacha fayz bag'ishladi. Mazkur tantanali marosimda san'at olamining taniqli vakillari ham mehmon bo'lishdi.
Xususan, xonandalar G'aybulla Tursunov va Yoqinxo'ja Umarov o'zlarining jonli ijrolari bilan kechani yanada qizitishdi. Hamkasblarining tabriklari va ijodiy tuhfalari bayramning asosiy bezagiga aylandi.
Mehmonlar ijodkorga kelgusi faoliyatida zafarlar tilab, o'zlarining ezgu niyatlarini bildirishdi. Ijtimoiy tarmoqlardagi izohlar bo'limida san'atkorning minglab muxlislari uni qutlab, iliq tilaklar yozib qoldirishmoqda.
Ko'pchilik kuzatuvchilar Azodaning nafaqat ijodiy yutuqlarini, balki uning o'ziga xos uslubi va go'zalligini ham alohida e'tirof etishmoqda. Muxlislar tomonidan bildirilgan bunday e'tibor va mehr san'atkor uchun eng katta sovg'alardan biri bo'ldi.
Ma'lumot o'rnida aytib o'tish joizki, Azoda ikki minginchi yilning yigirma ikkinchi aprel kuni tavallud topgan. Qisqa vaqt ichida u ham aktrisalik, ham xonandalik sohasida o'z o'rnini topishga ulgurdi.
Bugungi kunda u nafaqat ijodiy loyihalari, balki ijtimoiy tarmoqlardagi faolligi bilan ham yoshlar orasida juda mashhur hisoblanadi. Uning har bir yangi chiqishi kuzatuvchilar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinadi.

Певица и актриса Азода отпраздновала свое двадцатишестилетие
Творческая личность Азода, известная в узбекском шоу-бизнесе своим многогранным талантом, широко отпраздновала свой очередной день рождения. Об этом сообщает Zamin.uz.
Артистка, выступающая в качестве актрисы, певицы и блогера, сообщила своим поклонникам в социальных сетях о том, что ей исполнилось двадцать шесть лет. Различные видеоролики и фотографии, отражающие праздничное настроение, привлекли внимание пользователей соцсетей.
К одной из фотографий, опубликованных на личной странице, Азода добавила искренние слова о вступлении в новый возраст. Празднование дня рождения прошло в приподнятом настроении в кругу самых близких людей, членов семьи и дорогих подруг.
Веселые песни и душевные беседы, звучавшие в течение вечера, придали мероприятию особую атмосферу. Гостями торжества стали и известные представители мира искусства.
В частности, певцы Гайбулла Турсунов и Якинхужа Умаров оживили вечер своими живыми выступлениями. Поздравления и творческие подарки коллег стали главным украшением праздника.
Гости пожелали имениннице успехов в дальнейшей деятельности и выразили свои добрые пожелания. В комментариях в социальных сетях тысячи поклонников поздравляют артистку и оставляют теплые пожелания.
Многие подписчики отмечают не только творческие достижения Азоды, но и ее уникальный стиль и красоту. Такое внимание и любовь со стороны фанатов стали для нее одним из самых больших подарков.
Стоит отметить, что Азода родилась 22 апреля 2000 года. За короткое время она успела найти свое место как в актерской, так и в певческой сфере.
На сегодняшний день она очень популярна среди молодежи не только благодаря своим творческим проектам, но и активности в социальных сетях. Каждое ее новое появление встречается подписчиками с большим интересом.