Toshkentda Rossiya yulduzlari ishtirokida katta to‘y bo‘ldi
Toshkentda Rossiya mashhurlari ishtirokidagi katta to‘y marosimi bo‘lib o‘tdi. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
Tadbirning asosiy yulduzi sifatida Rossiya estrada san’atining yirik vakili Filipp Kirkorov chiqish qildi.
Uning konserti marosimga o‘ziga xos shukuh va joziba berdi. To‘y tantanasini teleboshlovchi Kseniya Sobchak hamda shoumen Ivan Urgant olib bordi.
Ularning ishtiroki bayramga noyob va iliq muhit yaratdi. Musiqiy dasturga mashhur pop-ijrochilar Zivert va Instasamka ham qo‘shildi, deb yozmoqda «Gazeta.ru» nashri.
Ularning hit qo‘shiqlari raqs maydonchasini jonlantirdi. Ma’lumotlarga ko‘ra, tadbir tashkilotchilari san’atkorlarga munosib to‘lovlar amalga oshirib, jami 50 million rubl, ya’ni taxminan 637 ming dollar sarflagan.
Tadbir tugagach, Kseniya Sobchak o‘zining Telegram-kanalida Toshkentdan eksklyuziv video ulashdi. Unda u, Ivan Urgant va Filipp Kirkorov bilan birga poytaxt aeroportining kutish zalida ko‘rinadi.
Qisqa videoda Kirkorovning qo‘shig‘i fonda yangrab turar ekan, Sobchak samimiy hazil bilan: «Aeroportda mana shunday diskoteka bo‘lyapti», deb izoh berdi. Ushbu voqea xalqaro darajada katta e’tibor qozondi va Toshkentning madaniy hayotidagi muhim voqealardan biri sifatida qayd etildi.

В Ташкенте состоялась большая свадьба с участием российских звезд
В Ташкенте прошла большая свадебная церемония с участием российских знаменитостей. Об этом сообщает Upl.uz.
Основной звездой мероприятия стал крупный представитель российской эстрады Филипп Киркоров.
Его концерт придал церемонии особую роскошь и привлекательность. Ведущими свадьбы стали телеведущая Ксения Собчак и шоумен Иван Ургант.
Их участие создало уникальную и теплую атмосферу праздника. В музыкальной программе также выступили популярные поп-исполнители Zivert и Instasamka, сообщает издание «Газета.ru».
Их хиты оживили танцпол. По данным, организаторы мероприятия выплатили артистам достойные гонорары, потратив в общей сложности 50 миллионов рублей, что составляет примерно 637 тысяч долларов.
После завершения мероприятия Ксения Собчак поделилась эксклюзивным видео из Ташкента на своем Telegram-канале. На нем она вместе с Иваном Ургантом и Филиппом Киркоровым появляется в зале ожидания ташкентского аэропорта.
В коротком видео, на фоне звучит песня Киркорова, Собчак с искренней шуткой комментирует: «В аэропорту вот такая дискотека». Это событие привлекло большое внимание на международном уровне и было отмечено как одно из важных событий в культурной жизни Ташкента.