Lola yangi kumush rangdagi tirnoqlarini ko‘rsatdi
O‘zbekistonning mashhur xonandasi Lola muxlislarini o‘zining noodatiy ko‘rinishi bilan hayratda qoldirishda davom etmoqda. Bu haqida Upl.uz xabar berdi.
39 yoshli san’atkor bu safar o‘ziga xos tirnoqlarini namoyish etdi. Lola uzun va kumush rangdagi tirnoqlarni tanladi.
Muxlislar uning yangi ko‘rinishidan hayratda qolishdi va so‘nggi paytlarda u ko‘p tajriba qilayotganini ta’kidlashdi. Shuni alohida ta’kidlash kerakki, Lola O‘zbekistonning eng mashhur xonandalaridan biri hisoblanadi.
Uning repertuarida «Qaytmaydi», «Endi yo‘q» va «Jonim sog‘indim» kabi bir nechta hit qo‘shiqlar mavjud. Lola o‘zining ijodi va uslubi bilan doimo e’tiborni tortadi va san’at olamida o‘z o‘rnini mustahkamlab kelmoqda.

Лола показала свои новые серебристые ногти
Известная узбекская певица Лола продолжает удивлять своих поклонников своим необычным образом. Об этом сообщает Upl.uz.
39-летняя артистка на этот раз продемонстрировала свои уникальные ногти. Лола выбрала длинные серебристые ногти.
Поклонники были поражены ее новым образом и отметили, что в последнее время она много экспериментирует. Следует особо подчеркнуть, что Лола является одной из самых известных певиц Узбекистана.
В ее репертуаре есть несколько хитов, таких как «Не вернется», «Теперь нет» и «Я скучаю». Лола всегда привлекает внимание своим творчеством и стилем и укрепляет свои позиции в мире искусства.