Oʻzbekiston boʻyicha eng soʻnggi yangiliklar, voqealar va tahlillar. Ushbu bo‘limda mamlakatdagi dolzarb ijtimoiy, siyosiy, iqtisodiy voqealar haqida to‘liq maʼlumot beriladi. Siz yurtimizdagi barcha muhim oʻzgarishlar, madaniyat va sport yangiliklari haqida xabardor boʻlasiz. Ushbu bo‘limning maqsadi sizni tezkor, dolzarb va to‘liq maʼlumot bilan taʼminlashdir. Bundan tashqari, Oʻzbekistonning turli viloyatlarida boʻlayotgan yangiliklarni ham kuzatishingiz mumkin. O‘zbekistonning har bir sohasidagi yangiliklar, islohotlar va rivojlanish jarayonlarini to‘liq yoritamiz. Ushbu bo‘lim orqali siz mamlakatimizdagi siyosiy va iqtisodiy oʻzgarishlar, ijtimoiy loyihalar va madaniy yutuqlar haqida maʼlumot olishingiz mumkin. Har kuni yangi yangiliklar, tahlillar va qiziqarli maʼlumotlarni o‘qishingiz uchun yangilanib boriladi.
Bugungi reyslar jadvali — 20 fevral Bugun aeroportda 32 ta reys jo‘natilishi kutilmoqda, eng erta parvoz soat 02:40 da boshlanadi, eng kechi esa 23:40 da amalga oshiriladi, deb xabar
O‘zbekistonga xurmo importi hajmi oshdi O‘zbekistonda xurmoga bo‘lgan talab oxirgi yillarda sezilarli darajada oshib bormoqda. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Milliy statistika qo‘mitasi
Bugungi reyslar jadvali — 19 fevral Bugungi reyslar jadvali bo‘yicha 34 ta jo‘natish va 35 ta qabul qilish rejalashtirilgan. Eng erta uchish soati ertalab soat 06:35 da boshlanib, eng
O‘zbekistonda iqtisodiy zonalar soni oshdi 2026-yil 1-yanvar holatiga ko‘ra, O‘zbekistonda maxsus iqtisodiy zonalar, kichik sanoat zonalari, texnoparklar va klasterlar soni sezilarli darajada
Oʻzbekiston 09:55, 18-02-2026
Bugungi reyslar jadvali — 18 fevral Bugungi 18 fevral kuni reyslar jadvalida jami 35 jo‘nash va 37 kelish reysi mavjud. Eng erta jo‘nash soati 06:40da, eng kech esa 23:05da
Bugungi reyslar jadvali — 14 fevral Bugungi, 14 fevral kuni, aeroportda jami 34 reys jo‘natilishi rejalashtirilgan. Eng erta parvoz soat 01:10 da boshlanadi, kechki soat 23:35 da esa
Bugungi reyslar jadvali — 15 fevral Bugungi kunda reyslar jadvali 36 jo‘natilish va 33 kelish samolyotini o‘z ichiga oladi, deb xabar berdi uzairways.com. Eng erta jo‘natilish soat
Bugungi reyslar jadvali — 16 fevral Bugun 16 fevral kuni aeroportda jami 32 ta reys amalga oshiriladi, ulardan eng erta parvoz soat 05:15 da boshlanadi, eng kechi esa 23:20 da uchib
Bugungi reyslar jadvali — 17 fevral Bugungi kunda reyslar jadvali bo‘yicha 38 ta jo‘natish va 32 ta kelish amalga oshiriladi, deb xabar berdi uzairways.com. Eng erta parvoz soat 02:40
Bosh sahifa »