Nenad Sakich, «Spartak» jamoasi murabbiylar shtabining a’zosi, «Zenit» bilan durang (2:2) o‘yinidan so‘ng, Dejan Stankovich o‘rniga matbuot anjumaniga qatnashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sakich mavsum boshidagi jamoa natijalari qoniqarsizligi haqida fikr bildirdi. Hozirda «Spartak» Premyer-liga turnir jadvalida 11-o‘rinda turibdi va beshta turdan so‘ng besh ochko jamg‘argan.
U jamoaning natijalari yaxshiroq bo‘lishini kutganini ta’kidladi. Futbolda har xil davrlar bo‘lishi mumkin, ba’zan muvaffaqiyatli, ba’zan esa qiyin paytlar keladi.
Sakich yomon davr tez orada tugashiga va jamoaning o‘tgan mavsumdagidek kuchli o‘yinini ko‘ramiz deb umid qilmoqda. Keyingi turda «Spartak» «Rubin» jamoasiga qarshi maydonga chiqadi.
O‘yin 23 avgust, shanba kuni Qozon shahrida bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 14:00 da boshlanadi.

Тренер Спартака раскритиковал результаты команды
Ненад Сакич, член тренерского штаба команды «Спартак», после матча с «Зенитом» (2:2) вместо Деяна Станковича провёл пресс-конференцию. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Сакич высказался о неудовлетворительных результатах команды в начале сезона. В настоящее время «Спартак» занимает 11-е место в турнирной таблице Премьер-лиги и набрал пять очков после пяти туров.
Он отметил, что ожидал лучших результатов от команды. В футболе бывают разные периоды: иногда успешные, иногда сложные времена.
Сакич надеется, что плохой период скоро закончится, и мы увидим сильную игру команды, как в прошлом сезоне. В следующем туре «Спартак» выйдет на поле против «Рубина».