Ignatyev Spartak o‘yinidagi muammolarni ko‘rsatdi
Mashhur murabbiy Boris Ignatyev Moskva jamoasi Spartakning o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassis jamoaning o‘yinida ayrim muammolar mavjudligini ta’kidladi. Uning fikricha, jamoada biroz tajovuzkorlik yetishmayapti va albatta, himoyada bolalik xatolari ko‘p.
Shuningdek, himoyadan hujumga o‘tishda tezlikni oshirish zarur. Ignatyevning so‘zlariga ko‘ra, aynan shu jihatlar jamoaning o‘yini samaradorligini pasaytirmoqda.
O‘tgan shanba kuni Spartak Rossiya chempionatining beshinchi turida Zenitni qabul qildi. Uchrashuv 2:2 hisobida durang bilan yakunlandi.
Hozirgi vaqtda besh ochko jamlagan qizil-oq jamoa musobaqa jadvalida o‘n ikkinchi o‘rinda turibdi. Oldinda esa 23 avgust kuni oltinchi tur doirasida Spartak safarda Rubin jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
Ushbu o‘yin jamoa uchun muhim sinov bo‘ladi. Jamoa muxlislari yuksalish va keyingi g‘alabalarni intiqlik bilan kutmoqda.

Ignatyev показал проблемы в игре Спартака
Известный тренер Борис Игнатьев высказался о игре московской команды Спартак. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Специалист отметил, что в игре команды есть некоторые проблемы. По его мнению, в команде не хватает агрессивности, а в защите допускается много детских ошибок.
Также необходимо увеличить скорость перехода из обороны в атаку. По словам Игнатьева, именно эти моменты снижают эффективность игры команды.
В прошлую субботу Спартак принимал Зенит в пятом туре чемпионата России. Встреча завершилась вничью со счётом 2:2.
В настоящее время красно-белая команда с пятью очками занимает двенадцатое место в турнирной таблице. Впереди 23 августа в шестом туре Спартак сыграет в гостях с Рубином.
Эта игра станет важным испытанием для команды. Болельщики команды с нетерпением ждут подъёма и новых побед.