Palmer maydonda yo‘q, Kukurelya faol o‘ynayapti
Mashhur futbol mutaxassisi Aleksandr Yelagin "Chelsi" jamoasi yarim himoyachisi Koul Palmerning "Kristal Peles"ga qarshi o‘yindagi ishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘zining Telegram kanalida shunday yozdi: "Hozircha maydonda Palmer yo‘q. Kukurelya eng faol o‘yinchi, ayniqsa markazda faoliyat ko‘rsatmoqda." Angliya Premer Ligasi yangi mavsumining birinchi turi doirasida Londonning "Chelsi" va "Kristal Peles" jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv hozir ham davom etmoqda.
Birinchi bo‘lim yakunida hisob ochilmadi. Ushbu o‘yindagi barcha voqealarni LiveResult portali orqali batafsil matnli translyatsiyada kuzatish mumkin.
Shuningdek, "Chelsi" va "Kristal Peles" o‘rtasidagi o‘yinda Ezening goli noodatiy sababga ko‘ra bekor qilingan edi. Ushbu holat o‘yinning qiziqarli va murakkab kechishini ko‘rsatadi.

Палмер на поле отсутствует, Кукуреля активно играет
Известный футбольный эксперт Александр Елагин высказался о выступлении полузащитника "Челси" Коула Палмера в матче против "Кристал Пэлас". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он написал в своем Telegram-канале: "Пока Палмера на поле нет. Кукуреля — самый активный игрок, особенно проявляет себя в центре." В рамках первого тура нового сезона Английской Премьер-Лиги продолжается встреча между лондонскими командами "Челси" и "Кристал Пэлас".
По итогам первого тайма счет не открыт. Все события этого матча можно подробно отслеживать в текстовой трансляции на портале LiveResult.
Кроме того, гол Эзена в матче "Челси" и "Кристал Пэлас" был отменен по необычной причине. Этот эпизод показывает интересное и сложное развитие игры.