Londonning "Chelsi" jamoasining hujumchi yarim himoyachisi Koul Palmer Angliya Premer Ligasi yangi mavsumining birinchi o‘yinida gol ura olmadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
17 avgust kuni "Chelsi" o‘z maydonida "Kristal Peles" jamoasi bilan durang o‘ynadi. Uchrashuv 0:0 hisobida yakunlandi.
Palmer yana gol urish imkoniyatini boy berdi. Uning Premer Ligadagi gol urmagan o‘yinlar seriyasi sakkiz oyga yetdi.
So‘nggi bor yarim himoyachi jamoasini yanvar oyida gol bilan quvontirgan edi. Keyingi turda "Chelsi" 22 avgust kuni mehmon sifatida "Vest Hem" jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Ushbu uchrashuv jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, natija ko‘p jihatdan mavsumdagi o‘rinlarga ta’sir ko‘rsatadi.

Палмер в Премьер-лиге восемь месяцев не забивал голы
Полузащитник-нападающий лондонского "Челси" Коул Палмер не смог забить гол в первом матче нового сезона Английской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
17 августа "Челси" сыграл вничью на своем поле с командой "Кристал Пэлас". Встреча завершилась со счетом 0:0.
Палмер вновь упустил возможность забить гол. Его серия матчей без голов в Премьер-лиге достигла восьми месяцев.
В последний раз полузащитник порадовал свою команду голом в январе. В следующем туре "Челси" 22 августа сыграет в гостях против "Вест Хэма".
Матч начнется в 22:00 по московскому времени. Эта встреча имеет большое значение для команд и во многом повлияет на их позиции в сезоне.