CSKA Dinamoni 3:0 hisobida mag‘lub etdi
Bugungi Premer-liga markaziy o‘yini doirasida "Dinamo" jamoasi o‘z maydonida CSKA bilan bahs olib bormoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Birinchi bo‘lim oxirida Fabio Chelestini boshchiligidagi jamoa uchinchi bor raqib darvozasiga to‘p kiritdi. Ushbu hujum davomida "armiyachilar" ajoyib o‘yin ko‘rsatishdi.
Moyzes chap qanotdan to‘pni olib, uzoq burchak tomon uzatmani amalga oshirdi. Matvey Kislyak himoyachilarsiz qolib, yiqilishiga qaramay, bo‘sh darvozaga to‘pni aniq yo‘naltirdi.
Hisob 0:3 ga yetdi. Bunga qadar Matheus Alves va Milan Gayich ham gol mualliflari bo‘lishdi.
O‘yinning to‘liq matnli sharhi va yangiliklari LiveResult.ru saytida taqdim etilgan. Ushbu uchrashuv jamoalar o‘rtasidagi kuchli raqobat va yuqori darajadagi o‘yinni namoyish etmoqda.

ЦСКА обыграл Динамо со счётом 3:0
В рамках центрального матча сегодняшнего тура Премьер-лиги команда "Динамо" проводит встречу с ЦСКА на своём поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В конце первого тайма команда под руководством Фабио Челестини забила в ворота соперника в третий раз. В ходе этой атаки "армейцы" продемонстрировали великолепную игру.
Мойзес с левого фланга забрал мяч и сделал передачу в дальний угол. Матвей Кисляк остался без опеки защитников и, несмотря на падение, точно направил мяч в пустые ворота.
Счёт стал 0:3. До этого авторами голов также стали Матеус Алвес и Милан Гайич.
Полный текст обзора и новости матча представлены на сайте LiveResult.ru. Эта встреча демонстрирует сильное соперничество между командами и высокий уровень игры.