Orenburg jamoasida muammolar yo‘qligi aytildi
Orenburg jamoasining yarim himoyachisi Irakliy Kvekveskiri o‘z jamoasining hujum chizmasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Tolyattidagi Akron jamoasiga qarshi bo‘lib o‘tgan safardagi o‘yinda g‘alaba qozonilgandan so‘ng intervyu berdi. Kvekveskiri aytishicha, jamoada hech qanday qiyinchiliklar yo‘q.
Unga ko‘ra, tarkibda o‘zgarishlar va rotatsiyalar mavjud, ammo asosiy murabbiy a’lo darajadagi futbolchilarni maydonga tushiradi. Orenburg jamoasi safarda Akron ustidan 2:1 hisobida g‘alaba qozondi.
Vladimir Slishkovich boshqaruvidagi jamoa beshta o‘yindan keyin besh ochko jamg‘ardi va Premyer liga turnir jadvalida 11-o‘rinni egalladi. Tolyattidagi Akron esa sakkizinchi pog‘onada bormoqda.
Bu natijalar jamoaning mavsumdagi holatini aniq ko‘rsatib beradi va keyingi o‘yinlarga umid bilan qarash imkonini beradi.

В команде Оренбурга заявили об отсутствии проблем
Полузащитник команды Оренбург Ираклий Квеквескири высказался о атакующей линии своей команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он дал интервью после победы в гостевом матче против команды Акрон из Тольятти. По словам Квеквескири, в команде нет никаких трудностей.
По его словам, в составе происходят изменения и ротации, но главный тренер выпускает на поле футболистов высокого уровня. Команда Оренбург одержала гостевую победу над Акроном со счётом 2:1.
Под руководством Владимира Слишковича команда набрала пять очков после пяти матчей и занимает 11-е место в турнирной таблице Премьер-лиги. Акрон из Тольятти находится на восьмой позиции.
Эти результаты ясно показывают состояние команды в сезоне и позволяют с надеждой смотреть на предстоящие игры.