Miranchuk Atlanta jamoasida to‘liq moslashdi
Amerika klubi Atlanta Yunayted yarim himoyachisi Aleksey Miranchuk so‘nggi sakkiz o‘yinda olti ta gol urdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiyalik futbolchining muvaffaqiyati uning agenti Vladimir Kuzmichyov tomonidan sharhlandi. Kuzmichyovning so‘zlariga ko‘ra, Aleksey yuqori malakali o‘yinchi hisoblanadi.
Hozirda u yaxshi natijalar ko‘rsatmoqda va jamoaga to‘liq moslashib, o‘z hamkasblarini hamda murabbiylar talablarini yaxshi anglagan. Agent shuningdek, mavsum boshida Miranchukda ozodlik va omad yetishmasligi sababli gol urish darajasi past bo‘lganini ta’kidladi.
Joriy mavsumda u Atlanta jamoasi safida 29 ta o‘yinda maydonga tushib, sakkiz ta gol urdi va uchta golga uzatma berdi. Bu natijalar futbolchining jamoaga qo‘shgan hissasini aniq ko‘rsatadi va uning o‘sishidan darak beradi.
Aleksey Miranchukning faoliyati klub uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, uning kelajakdagi o‘yini ham katta qiziqish bilan kuzatilmoqda.

Миранчук полностью адаптировался в команде Атланта
Полузащитник американского клуба Атланта Юнайтед Алексей Миранчук забил шесть голов в последних восьми матчах. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Успехи российского футболиста прокомментировал его агент Владимир Кузьмичёв. По словам Кузьмичёва, Алексей является высококвалифицированным игроком.
В настоящее время он показывает хорошие результаты, полностью адаптировался в команде и хорошо понимает своих партнёров и требования тренеров. Агент также отметил, что в начале сезона у Миранчука не хватало свободы и удачи, из-за чего уровень забитых голов был низким.
В текущем сезоне он провёл 29 матчей за команду Атланта, забил восемь голов и отдал три результативные передачи. Эти показатели ясно демонстрируют вклад футболиста в команду и свидетельствуют о его росте.
Деятельность Алексея Миранчука имеет важное значение для клуба, и его будущие игры вызывают большой интерес.