Kuznetsov: CSKA jamoasi ajoyib o‘yin ko‘rsatmoqda
Kecha, 17 avgust kuni, Moskva poytaxtida bo‘lib o‘tgan derbida CSKA jamoasi Dinamo jamoasini 3:1 hisobida ishonchli g‘alaba qozondi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinda "armiyachilar"ning o‘yinini sobiq futbolchi Dmitriy Kuznetsov sharhladi. Kuznetsovning so‘zlariga ko‘ra, CSKA jamoasi Dinamoga qarshi o‘yinda ajoyib o‘yin namoyish etdi.
U jamoaning hujumga faol kirishgani va raqibga bosim o‘tkazgani ayniqsa yoqqanini ta’kidladi. Kuznetsov bu o‘yinni juda yaxshi baholadi va jamoaning shunday tayyor bo‘lishi sirli ekanini aytdi.
Hozirgi vaqtda, Rossiya chempionatining besh turidan so‘ng, Fabio Chelestini boshchiligidagi CSKA jamoasi turnir jadvalida uchinchi o‘rinda bormoqda. Ular 11 ochko to‘plagan va faqat Krasnodar hamda Lokomotiv jamoalari undan yuqoriroqda joylashgan.
CSKAning hozirgi o‘yini va natijalari jamoa uchun umidli bo‘lib, kelajakda yanada yaxshi natijalarga erishish imkonini beradi. Jamoaning faol o‘yini muxlislar tomonidan iliq kutib olinmoqda.

Кузнецов: Команда ЦСКА показывает отличную игру
Вчера, 17 августа, в дерби, прошедшем в столице Москвы, команда ЦСКА уверенно победила команду Динамо со счётом 3:1. Об этом сообщил Euro-football.ru.
В этом матче игру «армейцев» комментировал бывший футболист Дмитрий Кузнецов. По словам Кузнецова, команда ЦСКА показала отличную игру в матче против Динамо.
Он особенно отметил активное наступление команды и давление на соперника. Кузнецов очень высоко оценил эту игру и отметил, что такая готовность команды остаётся загадкой.
В настоящее время, после пяти туров чемпионата России, команда ЦСКА под руководством Фабио Челестини занимает третье место в турнирной таблице. Они набрали 11 очков, и выше них расположились только команды Краснодар и Локомотив.
Текущая игра и результаты ЦСКА вселяют надежду в команду и дают возможность достичь ещё лучших результатов в будущем. Активная игра команды тепло принимается болельщиками.