Riko Lyuis Nottingham Forestga o‘tishga rozi bo‘ldi
Manchester Siti jamoasining himoyachisi Riko Lyuis Nottingham Forest klubi uchun asosiy transfer maqsadidir. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda ishonchli manba Nikolo Skira xabar bermoqda. Ma’lumotlarga ko‘ra, Nottingham Forest 20 yoshli futbolchiga 2030 yilgacha mo‘ljallangan mehnat shartnomasini taklif qilgan.
Yosh iste’dod bu taklifni qabul qilganligi aytilmoqda. Hozirda Nottingham Forest vakillari Manchester Siti bilan transfer bo‘yicha kelishuvga erishish uchun barcha imkoniyatlarni ishga solmoqda.
Riko Lyuis Manchester Siti tarbiyalanuvchisi hisoblanadi. U asosiy jamoa tarkibida 95 ta o‘yinda maydonga tushib, beshta gol urgan va o‘n nafar futbolchiga golga uzatma bergan.
Transfermarkt mutaxassislari uning bozor qiymatini 40 million yevroga baholamoqda. Bu transfer jamoalar va futbolchilar uchun muhim voqea bo‘lib, kelajakda futbolchining faoliyatiga ijobiy ta’sir ko‘rsatishi kutilmoqda.

Рико Льюис согласился перейти в Ноттингем Форест
Защитник Манчестер Сити Рико Льюис является основной целью трансфера клуба Ноттингем Форест. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает надежный источник Николо Скира. По данным, Ноттингем Форест предложил 20-летнему футболисту трудовой контракт до 2030 года.
Говорят, что молодой талант принял это предложение. В настоящее время представители Ноттингем Форест прилагают все усилия для достижения соглашения с Манчестер Сити по трансферу.
Рико Льюис является воспитанником Манчестер Сити. Он сыграл 95 матчей в основном составе, забил пять голов и отдал голевые передачи десяти футболистам.
Эксперты Transfermarkt оценивают его рыночную стоимость в 40 миллионов евро. Этот трансфер является важным событием для клубов и футболистов, и ожидается, что в будущем он положительно повлияет на карьеру игрока.