Lids va Everton Premer-liga boshlang‘ich tarkibi e’lon qilindi
Bugun, 18 avgust kuni, Angliya Premer-ligasining yangi mavsumining birinchi turida "Lids" jamoasi o‘z maydonida "Everton" jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoalarning matbuot xizmatlari maydonga birinchi daqiqalardan tushadigan futbolchilar ro‘yxatini e’lon qildi. "Lids"ning boshlang‘ich tarkibi quyidagicha: darvozabon Peri, himoyachilar Bogl, Rodon, Stroyk, yarim himoyachilar Gudmundsson, Stax, Ampadu, hujumkor o‘yinchilar Jeyms, Tanaka, Nyon to‘p suradi, shuningdek, hujumchi Piru maydonga chiqadi.
"Everton" jamoasining boshlang‘ich tarkibi esa: darvozabon Pikford, himoyachilar O’Brayen, Kin, Tarkovski, yarim himoyachilar Iroegbunam, Gueye, Garner, Alkaras, Ndiaye, hujumkor o‘yinchilar Dyusberi-Xoll va Gomesdan iborat. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
O‘yinning barcha voqealarini matn ko‘rinishida LiveResult portali orqali kuzatish mumkin. Ushbu uchrashuv muxlislar uchun qiziqarli va muhim bo‘lishi kutilmoqda.

Лидс и Эвертон стартовые составы Премьер-лиги объявлены
Сегодня, 18 августа, в первом туре нового сезона Английской Премьер-лиги команда «Лидс» примет на своём поле команду «Эвертон». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Пресс-службы команд объявили списки игроков, которые выйдут на поле с первых минут. Стартовый состав «Лидса» следующий: вратарь Пири, защитники Богл, Родон, Стройк, полузащитники Гудмундссон, Стакс, Ампаду, атакующие игроки Джеймс, Танака, Ньон, а также нападающий Пиру выйдут на поле.
Стартовый состав команды «Эвертон»: вратарь Пикфорд, защитники О’Брайен, Кин, Тарковски, полузащитники Ироэгбунам, Гейе, Гарнер, Алькарас, Ндияе, атакующие игроки Дьюсбери-Холл и Гомес. Матч начнётся в 22:00 по московскому времени.
Все события игры можно будет отслеживать в текстовом формате на портале LiveResult. Ожидается, что эта встреча будет интересной и важной для болельщиков.