«Pari NN» kompaniyasining bosh direktori David Melik-Guseynov yozgi transfer oynasi yopilishidan oldin jamoaga yangi o‘yinchilar qo‘shilishi mumkinligini ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, yangi futbolchilarni jalb qilish ishlari davom etmoqda va bu jarayon bir kunda yakunlanmaydi. Bu haqda «Match TV» telekanali xabar berdi.
Rossiya Premer-ligasining beshinchi turida Nizhniy Novgorod jamoasi Mahachqala shahrining «Dinamo» jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazdi. Aleksey Shpilevskiy boshchiligidagi jamoa 2:0 hisobida g‘alaba qozondi.
Ushbu muvaffaqiyatdan so‘ng «Pari NN» jamoasi musobaqa jadvalida oxiridan ikkinchi o‘ringa ko‘tarildi. Keyingi o‘yinlarda Nizhniy Novgorod jamoasi poytaxtning «Dinamo» jamoasiga qarshi safarda maydonga tushadi.

Команда Пари НН продолжает летние трансферы
Генеральный директор компании «Пари НН» Давид Мелик-Гусейнов сообщил, что до закрытия летнего трансферного окна в команду могут присоединиться новые игроки. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, работа по привлечению новых футболистов продолжается, и этот процесс не завершится за один день. Об этом сообщил телеканал «Матч ТВ».
В пятом туре Российской Премьер-лиги команда Нижний Новгород провела матч против махачкалинского «Динамо». Команда под руководством Алексея Шпилевского одержала победу со счётом 2:0.
После этого успеха команда «Пари НН» поднялась на предпоследнее место в турнирной таблице. В следующих матчах Нижний Новгород сыграет в гостях против столичного «Динамо».