David Melik-Guseynov, «Pari NN» bosh direktori, Nizhniy Novgorod jamoasining bosh murabbiyi Aleksey Shpilevskiy faoliyati haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, Shpilevskiyning o‘yinga qo‘ygan g‘oyalari maydonda aniq namoyon bo‘lmoqda. Murabbiy o‘z ishini sifatli bajaradi va jamoa buni munosib tarzda qoplaydi.
Bu so‘zlarni «Match TV» telekanali rahbariyatidan olganman. Rossiya Premyer ligasining beshinchi turida «Pari NN» Makhachkala shahrining «Dinamo» jamoasi bilan o‘ynadi.
Nizhniy Novgorod jamoasi 2:0 hisobida g‘alaba qozondi. Ushbu muvaffaqiyatdan so‘ng Shpilevskiy qo‘l ostidagi futbolchilar uch ochko bilan turnir jadvalida 15-o‘rinni egallashdi.
Bu natija jamoaning keyingi o‘yinlarda ham yaxshi natijalar ko‘rsatishiga umid beradi. Shpilevskiyning murabbiylik mahorati va jamoaning birligi kelajakda yanada muvaffaqiyatli bo‘lishiga xizmat qiladi.

Генеральный директор Pari NN похвалил Шпилевского
Давид Мелик-Гусейнов, генеральный директор «Пари NN», высказался о деятельности главного тренера нижегородской команды Алексея Шпилевского. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, идеи Шпилевского, которые он внедряет в игру, явно проявляются на поле. Тренер качественно выполняет свою работу, и команда достойно это компенсирует.
Эти слова я получил от руководства телеканала «Матч ТВ». В пятом туре Российской Премьер-лиги «Пари NN» сыграл с командой «Динамо» из Махачкалы.
Команда Нижнего Новгорода одержала победу со счётом 2:0. После этого успеха футболисты под руководством Шпилевского заняли 15-е место в турнирной таблице, набрав три очка.
Этот результат даёт надежду на хорошие результаты команды и в следующих матчах. Тренерское мастерство Шпилевского и единство команды будут способствовать ещё большему успеху в будущем.