Moyzes: CSKA joriy mavsumda chempionlik uchun kurashadi
Moskva CSKA jamoasining qanot himoyachisi Moyzes Rossiya chempionatining joriy mavsumidagi jamoasining imkoniyatlari haqida jurnalistlar bilan suhbatda fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U jamoa mavsum davomida chempionlik uchun kurashishini ta’kidladi. Braziliyalik futbolchining so‘zlariga ko‘ra, CSKA mavsumda g‘oliblik uchun munosib raqobat olib boradi.
Hozirgi vaqtda Premyer-liganing beshta turidan so‘ng, CSKA jamoasi 11 ochko jamg‘argan holda turnir jadvalida uchinchi o‘rinda bormoqda. Jamoa bosh murabbiyi Fabio Chelestini qo‘l ostidagi futbolchilar yetakchi “Lokomotiv”dan ikki ochko orqada turishmoqda.
Keyingi o‘yinda moskvaliklar 24 avgust kuni “VEB Arena” stadionida Tolyatti shahrining “Akron” jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Ushbu o‘yin CSKA uchun muhim bahs hisoblanadi va jamoa g‘alaba qozonishga intiladi.
Shunday qilib, CSKA futbolchilari va murabbiylari chempionlik yo‘lida barcha imkoniyatlarini ishga solishga tayyor.

Мойзес: ЦСКА будет бороться за чемпионство в этом сезоне
Защитник московского ЦСКА Мойзес поделился с журналистами своим мнением о возможностях команды в текущем сезоне чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подчеркнул, что команда будет бороться за чемпионство на протяжении всего сезона. По словам бразильского футболиста, ЦСКА будет достойно конкурировать за победу в сезоне.
В настоящее время, после пяти туров Премьер-лиги, ЦСКА занимает третье место в турнирной таблице, набрав 11 очков. Подопечные главного тренера Фабио Челестини отстают от лидирующего «Локомотива» на два очка.
В следующем матче москвичи 24 августа на стадионе «ВЭБ Арена» сыграют против команды «Акрон» из Тольятти. Эта игра является важным поединком для ЦСКА, и команда стремится одержать победу.