Torro: Real Madridning eng xavfli o‘yinchisi Kurtoa
Sobiq yarim himoyachi Lukas Torro, hozirda Osasuna jamoasida o‘ynayotgan futbolchi, Real Madridning eng xavfli o‘yinchisi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Real Madridning eng xavfli o‘yinchisi - darvozabon Kurtoa hisoblanadi. U devor kabi himoya qiladi va dunyodagi eng yaxshi darvozabonlardan biridir.
Shuningdek, Valverde maydonning turli joylarida faoliyat yuritadi, Mbappe esa hujumda juda xavfli hisoblanadi. Torro 2012 yildan 2017 yilgacha Real Madrid jamoasida bo‘lgan, ammo asosiy jamoada maydonga tushishga muvaffaq bo‘lmagan.
U Castillia jamoasi safida 52 ta o‘yin o‘tkazib, bitta gol urgan va ikki golga uzatma bergan. Bugun, 19 avgust kuni, Real Madrid Ispaniya chempionatining birinchi turida Osasuna jamoasini qabul qiladi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 22:00 da. LiveResult portali ushbu uchrashuvning matnli translyatsiyasini taqdim etadi.

Torro: Самый опасный игрок Реал Мадрида Куртуа
Бывший полузащитник Лукас Торро, в настоящее время играющий за команду Осасуна, высказался о самом опасном игроке Реала. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, самым опасным игроком Реала является вратарь Куртуа. Он защищает как стена и является одним из лучших вратарей мира.
Также Вальверде активно действует на разных позициях на поле, а Мбаппе считается очень опасным в атаке. Торро играл в Реале с 2012 по 2017 год, но не сумел выйти на поле в основном составе.
Он провёл 52 матча за команду Кастилья, забил один гол и отдал две голевые передачи. Сегодня, 19 августа, Реал примет Осасуну в первом туре чемпионата Испании.
Начало игры по московскому времени в 22:00. Портал LiveResult предоставит текстовую трансляцию этого матча.