Titov: Real Osasunaga qarshi g‘alaba qozonadi
Ispaniya chempionatining birinchi turida Madridning "Real" jamoasi "Osasuna" bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid fikrlarini Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Yegor Titov bildirdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, "Real" doim o‘z darajasida o‘ynaydi va musobaqaga g‘alaba bilan boshlashi kerak.
U Madrid jamoasining g‘alabasini, shuningdek, o‘yindagi umumiy gol soni 2,5 dan ortiq bo‘lishini taxmin qilmoqda. Ushbu fikrlar "RB Sport" tomonidan taqdim etildi.
O‘yin 19-avgust kuni Madriddagi "Santyago Bernabeu" stadionida bo‘lib o‘tadi. Musobaqa Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinning batafsil matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru sayti orqali kuzatish mumkin.

Титов: Реал обыграет Осасуну
В первом туре чемпионата Испании мадридский "Реал" встретится с "Осасуной". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своими мыслями об этой игре поделился бывший футболист сборной России Егор Титов. По его словам, "Реал" всегда играет на своем уровне и должен начать турнир с победы.
Он прогнозирует победу мадридской команды, а также то, что общее количество голов в матче превысит 2,5. Эти мысли были представлены "RB Sport".
Матч состоится 19 августа на стадионе "Сантьяго Бернабеу" в Мадриде. Начало соревнования по московскому времени в 22:00.