Angliya Premer-ligasining uchinchi turida "Manchester Yunayted" jamoasi o‘z maydonida "Bernli"ni qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
"Qizil iblislar" bosh murabbiyi Ruben Amorim birinchi daqiqalardan maydonga quyidagi futbolchilarni chiqarishga qaror qildi: Bayindir, Dalot, Yoro, de Ligt, Shou, Kazemiro, Fernandesh, Mount, Diallo, Kunya va Mbeumo. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 17:00 da boshlanadi.
O‘yinni LiveResult portalida matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Angliya chempionatining oldingi ikki turida "Manchester Yunayted" jamoasi faqat bitta ochko to‘pladi.
Ular "Fulhem" bilan durang o‘ynab, hisob 1:1 ga teng bo‘ldi, avvalroq esa "Arsenal"ga 0:1 hisobida mag‘lub bo‘lishdi. Jamoa uchun keyingi o‘yin muhim ahamiyatga ega bo‘lib, g‘alabaga intilishi zarur.

Манчестер Юнайтед выйдет на поле против Бернли
В третьем туре Английской Премьер-лиги команда "Манчестер Юнайтед" примет на своем поле "Бернли". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер "Красных дьяволов" Рубен Аморим решил выпустить на поле с первых минут следующих игроков: Байиндыр, Далот, Йоро, де Лигт, Шоу, Каземиро, Фернандеш, Маунт, Диалло, Куня и Мбеумо. Матч начнется в 17:00 по московскому времени.
Следить за игрой можно будет в текстовой трансляции на портале LiveResult. В предыдущих двух турах чемпионата Англии команда "Манчестер Юнайтед" набрала всего одно очко.
Они сыграли вничью с "Фулхэмом" со счетом 1:1, а ранее уступили "Арсеналу" со счетом 0:1. Следующая игра имеет большое значение для команды, и им необходимо стремиться к победе.