Shanba kuni kechqurun Fransiya chempionatining uchinchi tur doirasida "PSJ" jamoasi "Tuluza"ga qarshi safar o‘yinini o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Parijliklarning bosh murabbiyi Luis Enrike maydonga birinchi daqiqalardan quyidagi futbolchilarni tushirishga qaror qildi: Shevalye, Hakimi, Beraldo, Zabarny, Nunu Mendes, Neves, Fabian Ruis, Vitinya, Dyu, Dembele va Barkola. Rossiyalik darvozabon Matvey Safonov zaxirada o‘tiradi.
"Tuluza" va "PSJ" o‘rtasidagi uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 22:05da boshlanadi. Maydondagi voqealar bilan batafsil tanishish uchun LiveResult portalidagi matnli translyatsiyani kuzatishingiz mumkin.
Oldingi ikki turda "PSJ" "Nant" va "Anje" jamoalarini har ikkisini 1:0 hisobida mag‘lub etdi. Ushbu o‘yinlar jamoaning kuchli o‘yin ko‘rsatishini davom ettirishga intilishini ko‘rsatadi.
"PSJ"ning keyingi g‘alabalari va jamoaning umumiy holati muxlislar tomonidan diqqat bilan kuzatilmoqda.

В составе ПСЖ Забарный основной, Сафонов в запасе
В субботу вечером в рамках третьего тура чемпионата Франции команда "ПСЖ" проведет выездной матч против "Тулузы". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер парижан Луис Энрике решил выпустить на поле с первых минут следующих футболистов: Шевалье, Хакими, Берардо, Забарный, Нуну Мендеш, Невеш, Фабиан Руис, Витинья, Дю, Дембеле и Баркола. Российский вратарь Матвей Сафонов будет находиться в запасе.
Встреча между "Тулузой" и "ПСЖ" начнется в 22:05 по московскому времени. Следить за подробностями событий на поле можно с помощью текстовой трансляции на портале LiveResult.
В предыдущих двух турах "ПСЖ" одержал победы над командами "Нант" и "Анже" с одинаковым счетом 1:0. Эти игры показывают стремление команды продолжать демонстрировать сильную игру.