Ermakov CSKAda o‘z o‘rnini topa olmadi
Nikita Ermakov, Nijnigorod klubining yarim himoyachisi, CSKA haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U 22 yoshda bo‘lib, Sızran shahrida tug‘ilgan va "qizil-ko‘k" jamoasida tarbiyalangan futbolchidir. Ermakovning so‘zlariga ko‘ra, Kislyak, Lukin va Glebovning rivojlanishi juda yaxshi.
U do‘stlari uchun xursandligini bildirib, ular bilan birga o‘sib ulg‘ayganini ta’kidladi. Shuningdek, CSKAda o‘z o‘rnini mustahkamlash imkoniyati bo‘lmagani uchun biroz afsusda ekanligini aytdi.
Bunday holatlar hayotda uchrab turishini tan oldi. Nikita Ermakov 2022 yildan 2024 yilgacha "armeyets" jamoasi safida o‘ynagan.
U 43 o‘yinda maydonga tushib, 2 ta gol urgan va 3 ta golga assistentlik qilgan. Joriy mavsumda esa barcha musobaqalarda 4 ta o‘yinda qatnashib, gol yoki assist qayd etmagan.

Ermakov не смог найти своё место в ЦСКА
Никита Ермаков, полузащитник нижегородского клуба, высказался о ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ему 22 года, он родился в городе Сызрань и является воспитанником «красно-синих». По словам Ермакова, развитие Кисляка, Лукина и Глебова идёт очень хорошо.
Он выразил радость за своих друзей и отметил, что вырос вместе с ними. Также он признался, что немного жалеет о том, что не смог закрепиться в ЦСКА.
Он признал, что такие ситуации случаются в жизни. Никита Ермаков играл за «армейцев» с 2022 по 2024 год.
Он провёл 43 матча, забил 2 гола и отдал 3 голевые передачи. В текущем сезоне он принял участие в 4 матчах во всех турнирах, не отметившись голами или ассистами.