Melyohin: Uyda g‘alaba uchun kurashdik, durang qoniqarsiz
«Rostov» jamoasi himoyachisi Viktor Melyohin Rossiya Premyer Ligasi 7-tur doirasida «Ahmat» jamoasiga qarshi o‘tkazilgan uy o‘yiniga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 1:1 hisobida durang bilan yakunlandi. Futbolchi so‘zlariga ko‘ra, natijadan qoniqish hosil qilinmadi.
Ular o‘z maydonida o‘ynaganligi sababli g‘alaba qozonishni istashgan. «Uyda, muxlislarimiz qarshisida g‘alaba qozonish har doim muhim», dedi Melyohin «Match TV» telekanaliga bergan intervyusida.
Rossiya chempionatining yetti turidan so‘ng «Rostov» jamoasi besh ochko to‘plab, musobaqa jadvalida 14-o‘rinni egallab turibdi. Keyingi o‘yinda jamoa bosh murabbiyi Jonatan Alba qo‘l ostidagi futbolchilar Moskva shahrining CSKA jamoasini uy maydonida qabul qiladi.

Мелёхин: Дома боролись за победу, ничья неудовлетворительна
Защитник команды «Ростов» Виктор Мелёхин поделился своими мыслями по поводу домашнего матча 7-го тура Российской Премьер-Лиги против команды «Ахмат». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча завершилась вничью со счётом 1:1. По словам футболиста, результат не удовлетворил команду.
Они хотели выиграть, так как играли на своём поле. «Победа дома, перед нашими болельщиками, всегда важна», — сказал Мелёхин в интервью телеканалу «Матч ТВ».
После семи туров чемпионата России команда «Ростов» набрала пять очков и занимает 14-е место в турнирной таблице. В следующем матче подопечные главного тренера Джонатана Альбы примут на своём поле московский ЦСКА.