Moskvadagi CSKA jamoasining qanot himoyachisi Kirill Glebov sobiq jamoadoshi Konstantin Kuchaev haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Kuchaev yosh o‘yinchilarga nisbatan uncha iliq munosabatda bo‘lmagan. Glebov aytishicha, Kuchaev jamoada hamkasblarini tanqid qilib, ular haqida “berolmayapsiz, qabul qila olmayapsiz” kabi gaplarni aytgan.
Bu vaziyat o‘yin vaqtida unga bosim o‘tkazgan, chunki u o‘z xatosini tushungan, ammo Kuchaev bundan foydalanib, uni yanada tanqid qilgan. Kuchaev 2015 yildan 2024 yilgacha CSKA tizimida bo‘lgan.
U asosiy jamoada 153 ta o‘yin o‘tkazib, 11 ta gol urgan va 15 ta golga uzatma bergan. Hozirda 27 yoshli yarim himoyachi 2023 yil yozidan buyon “Rostov” jamoasida faoliyat yuritmoqda.
Ushbu ma’lumotlar futbolchining professional faoliyati va jamoalararo o‘zgarishlarini aniq ko‘rsatib beradi.

Кирилл Глебов Кучаева раскритиковал отношение
Крылой защитник московского ЦСКА Кирилл Глебов высказал своё мнение о бывшем одноклубнике Константине Кучаеве. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Кучаев не проявлял тёплого отношения к молодым игрокам. Глебов отметил, что Кучаев критиковал своих товарищей по команде, говоря им такие фразы, как «ты не можешь, ты не принимаешь».
Эта ситуация оказывала на него давление во время игры, так как он понимал свою ошибку, но Кучаев использовал это, чтобы ещё сильнее его критиковать. Кучаев находился в системе ЦСКА с 2015 по 2024 год.
Он провёл 153 матча за основную команду, забил 11 голов и отдал 15 результативных передач. В настоящее время 27-летний полузащитник выступает за «Ростов» с лета 2023 года.