Manchester Yunayted jamoasi darvozabon Senne Lammensni o‘z safiga qo‘shish bo‘yicha kelishuvga erishdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoa Antverpen klubiga 21 million yevro to‘lashga tayyor. Ushbu summa bonuslar hisobiga oshishi mumkin.
23 yoshli Lammens Manchester Yunayted bilan besh yillik shartnoma imzolashga kelishib oldi. Tez orada transfer rasmiylashtiriladi.
Eslatib o‘tamiz, Angliyada transfer oynasi 1 sentabr soat 21:00da Moskva vaqti bilan yopiladi. Manchester Yunayted darvozabonlar muammosiga duch kelmoqda.
Yangi mavsum boshida Altyay Bayyndyr va Andre Onana so‘nggi chiziqda ishonchli o‘yin ko‘rsata olmayapti. Shu sababli jamoa darvozabon pozitsiyasini mustahkamlashga harakat qilmoqda.

Манчестер Юнайтед купил Сенне Ламменса
Команда Манчестер Юнайтед достигла соглашения о приобретении вратаря Сенне Ламменса. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Клуб готов выплатить Антверпену 21 миллион евро. Эта сумма может увеличиться за счет бонусов.
23-летний Ламменс согласовал пятилетний контракт с Манчестер Юнайтед. Скоро трансфер будет официально оформлен.
Напомним, что трансферное окно в Англии закроется 1 сентября в 21:00 по московскому времени. Манчестер Юнайтед сталкивается с проблемами вратарской линии.
В начале нового сезона Алтьяй Байындыр и Андре Онана не демонстрируют надежную игру в воротах. По этой причине команда пытается укрепить позицию вратаря.