Isak Liverpul uchun tibbiy ko‘rikdan o‘tdi
«Liverpul» klubi yaqin kunlarda «Nyukasl» jamoasidan hujumchi Aleksandr Isakni o‘z safiga qo‘shishini e’lon qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mashhur jurnalist Florian Plettenbergning ijtimoiy tarmoqlardagi xabariga ko‘ra, 25 yoshli Isak allaqachon mersisaydlik klub uchun tibbiy ko‘rikdan o‘tgan. Transfer summasi qo‘shimcha to‘lovlarsiz 145 million yevroni tashkil etadi.
«Liverpul» Angliya chempionatini uchta ketma-ket g‘alaba bilan boshladi va 9 ochko bilan turnir jadvalida yetakchilik qilmoqda. Jamoa keyingi o‘yinni 14 sentyabr, yakshanba kuni «Bernli»ga qarshi safarda o‘tkazadi.
Arne Slot boshchiligidagi klubning maqsadi chempionlik uchun kurashda mustahkam pozitsiyani saqlab qolishdir. Klub va uning muxlislari yangi transferdan yuqori natijalar kutmoqda.

Исак прошёл медицинский осмотр для Ливерпуля
Клуб «Ливерпуль» в ближайшие дни объявит о присоединении нападающего Александра Исака из команды «Ньюкасл». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации известного журналиста Флориана Плеттенберга в социальных сетях, 25-летний Исак уже прошёл медицинское обследование для мерсисайдского клуба. Сумма трансфера составляет 145 миллионов евро без дополнительных выплат.
«Ливерпуль» начал чемпионат Англии с трёх подряд побед и с 9 очками лидирует в турнирной таблице. Следующий матч команда проведёт 14 сентября, в воскресенье, на выезде против «Бернли».
Цель клуба под руководством Арне Слота — сохранить прочные позиции в борьбе за чемпионство. Клуб и его болельщики ожидают высоких результатов от нового трансфера.