Paltsevning Krasnodarga o‘tishi yaqin kunlarda aniqlanadi
Makhachkala «Dinamo» jamoasining himoyachisi Valentin Paltsevning kelajagi yaqin kunlarda aniqlanadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda klub bosh direktori Shamil Gazizov ma’lum qildi. Uning so‘zlariga ko‘ra, «Krasnodar» jamoasi futbolchi uchun rasmiy taklif yuborgan.
Dushanba yoki seshanba kuni 24 yoshli futbolchining Makhachkala jamoasida qolishi yoki «Krasnodar»ga o‘tishi aniq bo‘ladi. Gazizovning aytishicha, bugun kechqurun yoki ertaga Valentin «Dinamo»da qoladimi yoki «Krasnodar»ga ketadimi, bu ma’lumot oshkor qilinadi.
Paltsev o‘tgan yildan buyon «Dinamo» safida o‘ynab kelmoqda. 2025/26 mavsumida u 10 ta o‘yinda maydonga tushib, bitta gol urdi.
Futbolchining kelajagi jamoa va muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda. Klub rahbariyatining qarori futbolchining faoliyatiga ta’sir ko‘rsatadi.

Переход Пальцева в Краснодар будет определён в ближайшие дни
Защитник махачкалинского «Динамо» Валентин Пальцев определится со своим будущим в ближайшие дни. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил генеральный директор клуба Шамиль Газизов. По его словам, клуб «Краснодар» направил официальное предложение по футболисту.
В понедельник или во вторник станет известно, останется ли 24-летний футболист в махачкалинской команде или перейдёт в «Краснодар». По словам Газизова, сегодня вечером или завтра будет раскрыта информация о том, останется ли Валентин в «Динамо» или уйдёт в «Краснодар».
Пальцев выступает за «Динамо» с прошлого года. В сезоне 2025/26 он провёл 10 матчей и забил один гол.
Будущее футболиста с большим интересом ожидается командой и болельщиками. Решение руководства клуба повлияет на карьеру игрока.
Пока официальной информации не опубликовано, но в ближайшие дни будет предоставлено точное сообщение по ситуации.