Nenaxov Lokomotivning boy bergan g‘alabasi haqida gapirdi
Moskva «Lokomotiv» jamoasi himoyachisi Maksim Nenaxov Rossiya chempionatining yettinchi turida Samaradagi «Krylya Sovetov» jamoasiga qarshi o‘tkazilgan o‘yinda qo‘lga kiritilgan g‘alabani boy berganliklari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
«Temiryo‘lchilar» dastlab 2:0 hisobida oldinda borishgan, biroq keyinchalik ikki gol o‘tkazib yuborishdi. Futbolchi aytishicha, murabbiy natijalarga yetarlicha munosabat bildirmagan.
U bu holatni odatga aylanishini istamasligini ta’kidladi va yaqin kelajakda jamoa xatolarni tuzatishiga umid bildirdi. Rossiya Premer-ligasining yetti turi yakunida Moskva jamoasi 15 ochko to‘pladi.
Mixail Galaktionov boshchiligidagi jamoa chempionat jadvalida to‘rtinchi o‘rinda turibdi. Jamoa keyingi o‘yinlarda yanada yaxshi natijalarga erishishga intilmoqda.

Nenakhov рассказал о потерянной победе «Локомотива»
Защитник московского «Локомотива» Максим Ненахов высказался о том, что команда упустила победу в матче с самарскими «Крыльями Советов» в седьмом туре чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
«Железнодорожники» сначала вели со счётом 2:0, но затем пропустили два гола. По словам футболиста, тренер недостаточно отреагировал на результаты.
Он подчеркнул, что не хочет, чтобы такая ситуация стала привычной, и выразил надежду, что команда исправит ошибки в ближайшем будущем. По итогам семи туров Российской Премьер-лиги московская команда набрала 15 очков.
Команда под руководством Михаила Галактионова занимает четвёртое место в турнирной таблице чемпионата. В следующих матчах команда стремится добиться ещё лучших результатов.