Garnacho Manchester Yunaytedga xayrlashuv so‘zlarini berdi
Yarim himoyachi Alehandro Garnacho, Londondagi "Chelsi" klubiga o'tganidan so'ng, sobiq jamoasi "Manchester Yunayted" bilan xayrlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘zining oldingi klubi uchun besh yil davomida ajoyib faoliyat ko‘rsatganini ta’kidladi. Garnacho barcha jamoa a’zolariga minnatdorchilik bildirdi va o‘zini to‘liq shu jamoaning shakliga bag‘ishlaganini aytdi.
U "Manchester Yunayted"ga kelajakda muvaffaqiyatlar tiladi. Argentinalik futbolchining so‘zlari "Qizil iblislar" matbuot xizmati tomonidan e’lon qilindi.
Garnacho "Manchester Yunayted" bilan yetti yillik uzoq muddatli shartnoma imzoladi. O‘tgan mavsumda 21 yoshli yarim himoyachi Angliya Premer Ligasi doirasida 36 ta o‘yinda maydonga tushib, oltita gol urdi va ikki golga assistentlik qildi.

Гарначо попрощался с Манчестер Юнайтед
Полузащитник Алехандро Гарначо, перейдя в лондонский клуб «Челси», попрощался с бывшей командой «Манчестер Юнайтед». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что провел пять замечательных лет в своей предыдущей команде. Гарначо поблагодарил всех членов команды и сказал, что полностью посвятил себя форме этой команды.
Он пожелал «Манчестер Юнайтед» успехов в будущем. Слова аргентинского футболиста были опубликованы пресс-службой «Красных дьяволов».
Гарначо подписал с «Манчестер Юнайтед» долгосрочный контракт на семь лет. В прошлом сезоне 21-летний полузащитник провел 36 матчей в рамках Английской Премьер-лиги, забил шесть голов и отдал две результативные передачи.