Ruslan Litvinov Spartak bilan shartnomani uzaytirdi
Himoyachi va yarim himoyachi Ruslan Litvinov o‘zining kelajagi masalasini hal qilib, "Spartak" jamoasi bilan yangi mehnat shartnomasini imzoladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
24 yoshli Litvinov yangi shartnomaga ko‘ra, 2028/2029 yilgi mavsum yakunigacha "Spartak" safida o‘ynaydi. Bu haqda Metaratings nashri o‘z sahifalarida ma’lum qilgan.
Ruslan Litvinov "Spartak" akademiyasida tarbiyalangan. U asosiy jamoa safida barcha rasmiy musobaqalarda jami 139 ta o‘yinda maydonga tushgan.
Shu o‘yinlarda Litvinov olti ta gol urgan va yetti marotaba jamoadoshlariga assistentlik qilgan. "Spartak" jamoasi navbatdagi Oliy liga o‘yinini 13 sentyabr, shanba kuni poytaxtning "Dinamo" jamoasiga qarshi mezbon maydonida o‘tkazadi.
Ushbu uchrashuv jamoaning mavsumdagi muhim o‘yinlaridan biri hisoblanadi. Ruslan Litvinov va uning jamoasi muxlislar oldida o‘z kuchini namoyish etishga tayyor.

Руслан Литвинов продлил контракт со Спартаком
Защитник и полузащитник Руслан Литвинов решил вопрос своего будущего и подписал новый трудовой контракт с командой "Спартак". Об этом сообщил Euro-football.ru.
24-летний Литвинов согласно новому контракту будет выступать за "Спартак" до конца сезона 2028/2029. Об этом сообщил портал Metaratings на своих страницах.
Руслан Литвинов воспитанник академии "Спартака". Он провёл в основном составе команды во всех официальных соревнованиях всего 139 матчей.
В этих играх Литвинов забил шесть голов и семь раз ассистировал своим партнёрам. Следующий матч "Спартака" в Премьер-лиге состоится 13 сентября, в субботу, на домашнем поле против столичной команды "Динамо".
Эта встреча считается одной из важных игр команды в сезоне. Руслан Литвинов и его команда готовы продемонстрировать свою силу перед болельщиками.