Chernov: Kryl'ya Sovetov holati qulay va barqaror
Samarskiy "Kryl'ya Sovetov" klubi himoyachisi Nikita Chernov jamoaning hozirgi turnirdagi holati haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z fikrida jamoaning hozirgi o‘rnidan nisbatan qoniqish bildirganini ta’kidladi. Chernovning so‘zlariga ko‘ra, jamoaning sakkizinchi yoki to‘qqizinchi o‘rinda bo‘lishi ayni paytda qulay hisoblanadi.
U shuningdek, natijalarni yaxshilash uchun jamoa barcha imkoniyatlarni ishga solishini aytdi. 29 yoshli futbolchi ayni paytda poytaxtdagi "Spartak" klubiga tegishli bo‘lib, joriy mavsumda ijarada "Kryl'ya Sovetov" safida maydonga tushmoqda.
Chernov hozirgacha faqat bitta o‘yinda ishtirok etdi. Jamoa Rossiya Premyer Ligasida 9 ochko bilan sakkizinchi o‘rinda bormoqda.
Umuman olganda, jamoaning hozirgi holati va natijalari haqida futbolchi ijobiy fikrda bo‘lib, kelajakda yanada yaxshi natijalarga erishish uchun harakat qilinishini ta’kidladi.

Чернов: Состояние Крылья Советов комфортное и стабильное
Защитник самарского клуба «Крылья Советов» Никита Чернов высказался о текущем положении команды в турнире. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В своем мнении он отметил относительное удовлетворение текущим местом команды. По словам Чернова, нахождение команды на восьмом или девятом месте в данный момент является комфортным.
Он также сказал, что команда приложит все усилия для улучшения результатов. 29-летний футболист в настоящее время принадлежит столичному клубу «Спартак» и выступает на правах аренды за «Крылья Советов» в этом сезоне.
Чернов до сих пор сыграл только в одном матче. Команда занимает восьмое место в Российской Премьер-Лиге с 9 очками.
В целом футболист положительно оценивает текущее состояние и результаты команды и подчеркнул, что в будущем будут прилагаться усилия для достижения еще лучших результатов.