Radimov: Krasnodar yangi mavsumda kuchaydi
Rossiya terma jamoasi va Sankt-Peterburgning "Zenit" jamoasining sobiq yarim himoyachisi Vladislav Radimov yangi mavsumda "Krasnodar" jamoasining rivojlanishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Radimovning so‘zlariga ko‘ra, "Krasnodar" jamoasi kuchaygan va jamoaga yaxshi o‘yinchilar qo‘shilgan. Jamoada g‘oliblik ruhiyati ko‘zga tashlanmoqda.
Zaxira o‘yinchilari ham jamoa o‘yinini kuchaytirishga qodir. Jamoada kuchli raqobat mavjud.
O‘tgan mavsumda "Krasnodar" birinchi marta Rossiya chempioni bo‘lgan. Hozirgi vaqtda Murad Musayev boshchiligidagi jamoa turnir jadvalida birinchi o‘rinda bormoqda va 16 ochko to‘plagan.
Shuningdek, CSKA, "Baltika" va "Lokomotiv" jamoalari 15 ochkoga ega. Bu natijalar "Krasnodar" jamoasining yangi mavsumda ham yuqori natijalar ko‘rsatishini bildiradi.

Радимов: Краснодар усилился в новом сезоне
Бывший полузащитник сборной России и петербургского «Зенита» Владислав Радимов высказался о развитии команды «Краснодар» в новом сезоне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Радимова, команда «Краснодар» стала сильнее, и в состав добавились хорошие игроки. В команде заметен дух победителей.
Запасные игроки также способны усилить игру команды. В команде существует сильная конкуренция.
В прошлом сезоне «Краснодар» впервые стал чемпионом России. В настоящее время команда под руководством Мурада Мусаева занимает первое место в турнирной таблице, набрав 16 очков.
Также у ЦСКА, «Балтики» и «Локомотива» по 15 очков. Эти результаты свидетельствуют о том, что команда «Краснодар» продолжит показывать высокие результаты и в новом сезоне.