Braziliyalik qanot himoyachisi Antoni «Betis» o‘rniga «Bavariya» klubiga o‘tishi mumkin edi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sevilya jamoasi 25 yoshli futbolchini «Manchester Yunayted»dan transfer oynasining so‘nggi kunida sotib oldi. Shu bilan birga, «Bavariya» ham futbolchiga qiziqish bildirgan va unga ancha qulay shart-sharoitlarni taklif qilgan edi.
Antoni El Partidazo de COPE bilan suhbatda o‘tish qarori qabul qilinishidan bir kun oldin «Bavariya» bilan muloqot qilganini aytdi. U yiliga 7 million yevro maosh haqidagi ma’lumotlarning to‘g‘riligini bilmasligini ta’kidladi.

Антони отверг «Баварию» и выбрал «Бетис»
Бразильский защитник Антони мог перейти в клуб «Бавария» вместо «Бетиса». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда из Севильи приобрела 25-летнего футболиста у «Манчестер Юнайтед» в последний день трансферного окна. При этом «Бавария» также проявляла интерес к игроку и предлагала ему более выгодные условия.
Антони в интервью El Partidazo de COPE рассказал, что за день до принятия решения о переходе общался с «Баварией». Он подчеркнул, что не знает, насколько достоверна информация о зарплате в 7 миллионов евро в год.
В ходе обсуждений Антони решил выполнить обещание, данное «Бетису». Он выразил уважение к «Баварии» как к одному из трёх лучших клубов мира, но отметил, что решение было принято легко.