Vasilyevning agenti futbolchining holati haqida gapirdi
Vladislav Yeremkin, «Zenit» yarim himoyachisi Dmitriy Vasilyevning agenti, hozirda ijarada «Sochi» jamoasida o‘ynayotgan futbolchi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yeremkinning so‘zlariga ko‘ra, ular hali «Sochi» jamoasining bosh murabbiyining o‘zgarishi haqida gaplashmagan. 2 sentabr kuni ispan murabbiy Roberto Moreno o‘rniga mamlakatimiz mutaxassisi Igor Osinkin kelgan.
Osinkin «Krylya Sovetov» jamoasida besh yil ishlagan. Yeremkinning aytishicha, o‘yindan so‘ng ular Morenoning ketishi haqidagi ma’lumot haqida suhbatlashgan, keyin esa bog‘lanishmagan.
U bu murabbiyni professionalligi bilan ajratib ko‘rsatib, yil davomida kim bilan ishlash muhim emasligini ta’kidladi. Shuningdek, agent Vasilyevning yangi jamoaga moslashuvi yaxshi kechgani haqida ma’lumot berdi.
21 yoshli Vasilyev «Zenit» tarbiyalanuvchisi hisoblanadi. Ushbu jamoada u 25 ta o‘yinda maydonga tushib, 2 ta ogohlantirish olgan va 2 ta gol urgan.

Агент Васильева рассказал о состоянии футболиста
Владислав Еремкин, агент полузащитника «Зенита» Дмитрия Васильева, который сейчас играет в аренде в команде «Сочи», высказался о футболисте. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Еремкина, они пока не обсуждали смену главного тренера команды «Сочи». 2 сентября вместо испанского тренера Роберто Морено пришёл наш отечественный специалист Игорь Осинкин.
Осинкин работал в команде «Крылья Советов» пять лет. По словам Еремкина, после матча они обсуждали информацию об уходе Морено, а затем связь прервалась.
Он выделил этого тренера профессионализмом и подчеркнул, что в течение года не важно, с кем работать. Также агент сообщил, что адаптация Васильева в новой команде проходит хорошо.
21-летний Васильев является воспитанником «Зенита». В этой команде он провёл 25 матчей, получил 2 предупреждения и забил 2 гола.