Slutskiy: Spartak mavsumda 3-6 o‘rinlarni egallaydi
Moskva CSKAning sobiq bosh murabbiyi Leonid Slutskiy, hozirda Xitoy chempionatida faoliyat yuritayotgan mutaxassis, Rossiya Premyer-ligasining joriy mavsumida «Spartak» jamoasining ishtiroki haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning ta’kidlashicha, hozirgi «Spartak» jamoasi mavsum yakunida 3-6 o‘rinlarni egallashi mumkin. Jamoaning tarkibi ularni oltinchi o‘rindan pastga tushishidan saqlaydi, ammo uchinchi o‘rindan yuqoriga chiqish imkoniyati kam.
Bu fikrini u «Bu futbol, aka!» nomli YouTube kanalida ma’lum qilgan. Hozirgi vaqtda, Premyer-liganing yetti turidan so‘ng, Dejan Stankovich boshchiligidagi «Spartak» jamoasi 11 ochko to‘plab, musobaqa jadvalida oltinchi o‘rinni band qilmoqda.

Слуцкий: Спартак займет в сезоне места с 3-го по 6-е
Бывший главный тренер московского ЦСКА Леонид Слуцкий, в настоящее время работающий в чемпионате Китая, высказал своё мнение о выступлении команды «Спартак» в текущем сезоне Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, нынешняя команда «Спартак» может занять места с 3-го по 6-е по итогам сезона. Состав команды не позволит им опуститься ниже шестого места, однако шансы подняться выше третьего места невелики.
Это мнение он выразил на YouTube-канале «Это футбол, брат!». В настоящее время, после семи туров Премьер-лиги, команда «Спартак» под руководством Деяна Станковича набрала 11 очков и занимает шестое место в турнирной таблице.
Красно-белые отстают от «Краснодара» на пять очков. В следующем матче «Спартак» Москва сыграет в гостях против команды «Динамо».