Salah Liverpul sobiq futbolchilarini hurmat qilishni so‘radi
Ijtimoiy tarmoqlarda bir muxlis Florian Virts va Aleksandr Isakni, jamoada mos ravishda 7 va 9 raqamlarni olgan futbolchilar sifatida, ularning oldingi o‘yinchilari Luis Dias va Darvin Nunesdan ancha ustun ekanligini ta’kidladi. Ushbu fikrga javoban, Muhammad Salah to‘rt futbolchining – ketgan Dias va Nunes hamda kelgan Virts va Isakning suratlarini taqdim etdi.
U sobiq "Liverpul" futbolchilarining chempionlikka qo‘shgan hissasini hurmat qilishni so‘radi. Salah, Premer Liga chempionlariga nisbatan hurmatsizlik qilmasdan, ajoyib transferlarni nishonlash haqida taklif bildirdi.
Hozirgi vaqtda "Liverpul" Angliya chempionatida uchta o‘yin o‘tkazib, peshqadamlik qilmoqda. Bu jamoaning yangi futbolchilari jamoaning kuchini yanada oshirishga xizmat qilmoqda va muxlislar ularning muvaffaqiyatli faoliyatini kutmoqda.

Салах попросил уважать бывших футболистов Ливерпуля
В социальных сетях один из болельщиков отметил, что Флориан Вирц и Александр Исаак, получившие в команде соответственно номера 7 и 9, значительно превосходят своих предшественников Луиса Диаса и Дарвина Нуньеса. В ответ на это мнение Мохаммед Салах представил фотографии четырёх футболистов – ушедших Диаса и Нуньеса, а также пришедших Вирца и Исаака.
Он попросил уважать вклад бывших игроков "Ливерпуля" в завоевание чемпионства. Салах предложил отмечать отличные трансферы, не проявляя неуважения к чемпионам Премьер-лиги.
В настоящее время "Ливерпуль" провёл три матча в чемпионате Англии и занимает лидирующую позицию. Новые игроки команды способствуют укреплению её потенциала, и болельщики с нетерпением ждут их успешной игры.