Al-Nasra jamoasining hujumchisi Joau Felish Saudiya Arabistoni chempionati haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U yaqinda ushbu liga jamoasiga qo‘shilganligini aytdi. Felishning so‘zlariga ko‘ra, liga tez sur’atda rivojlanmoqda va har yili ko‘proq futbolchilar bu musobaqaga kelmoqda.
Al-Nasra loyihasi yaxshi tashkil etilgan va qiziqarli ekanligini ta’kidladi. U jamoaga maksimal darajada yordam berishni, ko‘proq gol urishni va samarali uzatmalar berishni maqsad qilgan.
Eng asosiysi, Felish Al-Nasr jamoasiga chempionlikni qo‘lga kiritishda yordam berishni istaydi. Har bir jamoada u o‘z imkoniyatlari doirasida bor kuchini sarflashga harakat qiladi.
Saudiya Pro-ligasining birinchi tur o‘yinida Joau Felish Al-Taavun jamoasi darvozasiga uch marta gol urib, het-trik qayd etdi. Bu natija uning jamoasiga katta yordam bo‘ldi va uning yuqori darajadagi o‘yinini ko‘rsatdi.

Жоау Фелиш высоко оценил Саудовскую премьер-лигу
Нападающий команды Аль-Наср Жоау Фелиш высказался о чемпионате Саудовской Аравии. Об этом сообщил Euro-football.ru.
Он недавно присоединился к команде этой лиги. По словам Фелиша, лига быстро развивается, и с каждым годом все больше футболистов приходит в это соревнование.
Он подчеркнул, что проект Аль-Наср хорошо организован и интересен. Он поставил перед собой цель максимально помочь команде, забивать больше голов и делать эффективные передачи.
Самое главное, Фелиш хочет помочь команде Аль-Наср завоевать чемпионство. В каждой команде он старается приложить все силы в рамках своих возможностей.
В первом туре Саудовской Про-лиги Жоау Фелиш забил три гола в ворота команды Аль-Тавун, оформив хет-трик. Этот результат значительно помог его команде и продемонстрировал его высокий уровень игры.