Aguzarov: Akron jamoasiga 3-4 futbolchi qo‘shiladi
Futbol agenti Alan Aguzarov yozgi transfer oynasining so‘nggi haftasida Tolyatti shahrining Akron jamoasini kuchaytirish borasida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, jamoani kuchaytirish har qanday jamoa uchun muhimdir. Aguzarovning aytishicha, transfer oynasi yopilishidan oldin jamoaga 3-4 nafar yangi futbolchi qo‘shiladi.
Bu haqda u Matc TV kanaliga ma’lum qilgan. Avvalroq, Akron jamoasining hujumchisi Artyom Dzyuba tarkibni kuchaytirish zarurligini ta’kidlab, jamoaning elit divizionda qolishini ta’minlash uchun yangi kuchlar kerakligini bildirgan edi.
Rossiya Premer-ligasining yetti turidan so‘ng, Tolyatti jamoasi olti ochko to‘plab, musobaqa jadvalida 13-o‘rinda bormoqda. Keyingi o‘yinda Akron Krasnodar jamoasiga qarshi maydonga tushadi.

Агузаров: В команду Акрон присоединятся 3-4 футболиста
Футбольный агент Алан Агузаров высказался о усилении команды «Акрон» из Тольятти в последнюю неделю летнего трансферного окна. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, усиление команды важно для любой команды. По словам Агузарова, до закрытия трансферного окна в команду будут добавлены 3-4 новых футболиста.
Об этом он сообщил каналу Матч ТВ. Ранее нападающий «Акрона» Артём Дзюба подчеркнул необходимость усиления состава и заявил, что для обеспечения сохранения команды в элитном дивизионе нужны новые силы.
После семи туров Российской Премьер-лиги команда из Тольятти набрала шесть очков и занимает 13-е место в турнирной таблице. В следующем матче «Акрон» выйдет на поле против «Краснодара».
Усиление команды поможет улучшить её результаты в сезоне. Новые соглашения, которые будут заключены в последнюю неделю трансферного окна, направлены на повышение конкурентоспособности команды.