Skopintsev o‘yin vaqtining kamayishidan xavotirda
Futbol agenti Alan Aguzarov, Moskva «Dinamo» jamoasining himoyachisi Dmitriy Skopintsev manfaatlarini himoya qiluvchi, futbolchining kelajagi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin amaliyoti kamayib borayotgani futbolchini jamoani tark etishga undamoqda. Biroq, Skopintsev klub uchun qimmatli aktiv hisoblanadi va uni arzon narxda qo‘yib yuborish mumkin emas.
Dmitriy 2020 yildan beri Moskva jamoasi sharafini himoya qilmoqda. 28 yoshli futbolchi bilan tuzilgan mehnat shartnomasi 2029 yil yozida yakuniga yetadi.
Joriy mavsumda Skopintsev Rossiya Premer-ligasining oltita o‘yinida maydonga tushdi. Agentning fikricha, futbolchining kelajakdagi harakatlari uning o‘yin amaliyoti va klubdagi ahamiyatiga bog‘liq bo‘ladi.
Klub va futbolchi o‘rtasidagi munosabatlar kelajakda qanday rivojlanishi vaqt ko‘rsatadi. Hozirgi holatga qaraganda, Skopintsev klub uchun muhim o‘yinchi sifatida qolmoqda va uning ketishi faqat shartnoma sharoitlari va o‘yin amaliyotiga bog‘liq bo‘ladi.
«Barselona» «Valensiya»ni 5:0 yutib LaLiga da birinchi o'rinni tutdi
Ispaniya chempionatining navbatdagi turida "Barselona" safarda "Valensiya" ustidan ishonchli va yirik 5:0 hisobida zafar quchdi. GOAL.com xabar berishicha, ushbu

Скопинцев обеспокоен сокращением игрового времени
Футбольный агент Алан Агузаров, представляющий интересы защитника московского «Динамо» Дмитрия Скопинцева, высказался о будущем футболиста. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, сокращение игрового времени побуждает футболиста покинуть команду. Однако Скопинцев является ценным активом для клуба, и отпускать его по низкой цене нельзя.
Дмитрий защищает честь московской команды с 2020 года. Трудовой контракт с 28-летним футболистом действует до лета 2029 года.
В текущем сезоне Скопинцев вышел на поле в шести матчах Российской Премьер-лиги. По мнению агента, дальнейшие действия футболиста будут зависеть от его игрового времени и значимости в клубе.
Как будут развиваться отношения между клубом и футболистом в будущем, покажет время. Судя по текущей ситуации, Скопинцев остается важным игроком для клуба, и его уход будет зависеть только от условий контракта и игрового времени.