Qatar va Rossiya o‘rtasidagi o‘yin bepul bo‘ladi
Yakshanba, 7-sentabr kuni Qatar va Rossiya milliy terma jamoalari BetBoom tashkil etgan do‘stlik uchrashuvini o‘tkazadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin shaxsiy maydonda bo‘lib o‘tadi va barcha tomoshabinlar uchun bepul kirish imkoniyati mavjud. O‘yin Qatarning Er-Rayyan shahrida joylashgan Shayx Jasim bin Hamad nomidagi stadionda bo‘lib o‘tadi.
Stadion sig‘imi 15 ming tomoshabinni qabul qilishga mo‘ljallangan. Er-Rayyan shahri Dohadan g‘arbga qarab taxminan 20 kilometr uzoqlikda joylashgan.
Shu kunlarda Moskvada o‘tayotgan BetBoom do‘stlik o‘yini – Rossiya va Iordaniya jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv matnli translyatsiyasi bizning saytimizda jonli tarzda taqdim etilmoqda. Hozirda o‘yin davom etmoqda va hisob hali ochilmagan, ikkinchi bo‘lim o‘rtalarida turibdi.
Ushbu ma’lumotlar sport ixlosmandlari uchun muhim va qulay bo‘lib, ularni o‘yin jarayoni bilan yaqindan tanishtirishga xizmat qiladi.

Матч между Катаром и Россией будет бесплатным
В воскресенье, 7 сентября, национальные сборные Катара и России проведут товарищеский матч, организованный BetBoom. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Игра пройдет на личной площадке и будет доступна для всех зрителей бесплатно. Матч состоится на стадионе имени шейха Джасима бин Хамада в городе Эр-Райян, Катар.
Вместимость стадиона рассчитана на 15 тысяч зрителей. Город Эр-Райян расположен примерно в 20 километрах к западу от Дохи.
В эти дни в Москве проходит товарищеский матч BetBoom — встреча между сборными России и Иордании, текстовая трансляция которого в прямом эфире доступна на нашем сайте. Сейчас игра продолжается, счет пока не открыт, идет середина второго тайма.