Krugovoy: Iordaniya bilan o‘yinda murakkab vaziyatlar bo‘ldi
CSKA va Rossiya terma jamoasi himoyachisi Danil Krugovoy bugungi BetBoom doirasidagi terma jamoamizning Iordaniya milliy jamoasiga qarshi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv Moskva shahrida bo‘lib o‘tdi va hisob 0:0 bilan yakunlandi. Krugovoyning aytishicha, o‘yinning birinchi bo‘limi juda qiyin kechdi, jamoa raqibga moslashishga harakat qildi va o‘z uslubida o‘ynamadi.
Ikkinchi bo‘limda holatlar yaxshilandi. Iordaniya jamoasi 60-daqiqaga yaqin charchay boshladi, shunda bizda gol urish uchun imkoniyatlar paydo bo‘ldi.
Himoyachi keyingi o‘yinning, ya’ni Qatarga qarshi bahsning yanada murakkab kechishini ta’kidladi. Valeriy Karpinning shogirdlari 7-sentyabr kuni safarda Qatar jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:15 da boshlanadi. Jamoamizning kelgusi o‘yini ham yuqori darajada o‘tishi kutilmoqda.

Krugovoy: В матче с Иорданией были сложные ситуации
Защитник ЦСКА и сборной России Данил Круговой поделился мнением о сегодняшнем матче нашей сборной в рамках BetBoom против национальной команды Иордании. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча прошла в Москве и завершилась со счётом 0:0. По словам Кругового, первый тайм был очень сложным, команда пыталась адаптироваться к сопернику и не играла в свой стиль.
Во втором тайме ситуация улучшилась. Команда Иордании начала уставать примерно к 60-й минуте, и у нас появились возможности для взятия ворот.
Защитник подчеркнул, что следующий матч, то есть встреча с Катаром, будет ещё более сложным. Подопечные Валерия Карпина выйдут на поле против команды Катара 7 сентября в гостях.
Матч начнётся в 18:15 по московскому времени. Ожидается, что следующий матч нашей команды также пройдёт на высоком уровне.