Chernikov Iordaniya bilan durangdan norozi ekanini aytdi
Markaziy yarim himoyachi Aleksandr Chernikov Rossiya terma jamoasi va Iordaniya milliy terma jamoasi o‘rtasidagi BetBoom o‘yinidagi durang natijasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘yindan va natijadan norozi ekanligini aytdi. Chernikovning so‘zlariga ko‘ra, raqib kuchli va malakali futbolchilar bo‘lib, jamoada hech qanday bo‘shliq yoki sustkashlik bo‘lmagan.
Ikkinchi bo‘limda o‘yin yaxshilangan va tanaffusda jamoa tarkibida zarur o‘zgartirishlar kiritilgan. Yarim himoyachining ta’kidlashicha, Iordaniya terma jamoasi ularni hayratga solmagan, chunki Rossiya futbolchilari ushbu o‘yinga puxta tayyorgarlik ko‘rgan.
Kelasi 7 sentyabr kuni Rossiya terma jamoasi BetBoom doirasida Qatar jamoasiga qarshi maydonga chiqadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:15 da boshlanadi.
Ushbu bahs Rossiya futboli uchun muhim sinov bo‘lib, jamoa kelgusi musobaqalarga tayyorgarlikni davom ettirmoqda.

Черников заявил о недовольстве ничьей с Иорданией
Центральный полузащитник Александр Черников высказался о ничейном результате в матче BetBoom между сборной России и национальной командой Иордании. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он заявил, что остался недоволен игрой и результатом. По словам Черникова, соперник был сильным и квалифицированным, в команде не было никаких пробелов или слабостей.
Во втором тайме игра улучшилась, и в перерыве были внесены необходимые изменения в состав команды. Полузащитник подчеркнул, что сборная Иордании не удивила их, так как российские футболисты тщательно подготовились к этой игре.
Следующий матч сборная России проведет 7 сентября в рамках BetBoom против команды Катара. Игра начнется в 18:15 по московскому времени.
Этот матч является важным испытанием для российского футбола, и команда продолжает подготовку к предстоящим соревнованиям.