Krugovoy: Rostovga qarshi o‘yinda g‘alaba kutamiz
Futbolchi CSKA jamoasidan Danil Krugovoy jamoasining Rostovga qarshi bo‘ladigan o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 14 avgust kuni Rossiya Premyer Ligasi doirasidagi sakkizinchi tur doirasida o‘tkaziladi. Krugovoyning so‘zlariga ko‘ra, asosiy maqsad maydonga chiqib g‘alaba qozonishdir.
U jamoaning yuqori natijaga erishish uchun belgilangan standartni ushlab turishi va har bir o‘yinda yaxshi natija ko‘rsatishi lozimligini ta’kidladi. Hozirgi vaqtda CSKA Rossiya chempionatining turnir jadvalida ikkinchi o‘rinda turibdi va 15 ochko to‘plagan.
Jamoa chempionlikni uzoqdan ko‘zlamayapti, ammo har bir o‘yinda g‘alaba qozonish vazifasi oldida turibdi. Shunday qilib, CSKA jamoasi o‘z darajasini saqlab qolishga va har bir o‘yinda kuchli o‘yin ko‘rsatishga intilmoqda.

Krugovoy: Ожидаем победу в матче против Ростова
Футболист команды ЦСКА Данил Круговой высказался о предстоящем матче команды против Ростова. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча состоится 14 августа в рамках восьмого тура Российской Премьер-Лиги. По словам Кругового, главная цель — выйти на поле и одержать победу.
Он подчеркнул, что команда должна сохранять установленный стандарт для достижения высоких результатов и показывать хороший результат в каждом матче. В настоящее время ЦСКА занимает второе место в турнирной таблице чемпионата России, набрав 15 очков.
Команда не ставит перед собой цель выиграть чемпионат в ближайшее время, но стоит задача побеждать в каждом матче. Таким образом, ЦСКА стремится сохранить свой уровень и демонстрировать сильную игру в каждом поединке.